Pokud se vám toto léto nechce letět na druhý konec světa, vůně dálek vás neláká a chuť exotického ovoce pro vás není to pravé ořechové, tak zkuste podniknout výlet za dobrodružstvím do Rožnova. Právě tady můžete totiž zažít neopakovatelnou dovolenou snů plnou luxusu a rozmazlování.

Rožnovské pivní lázně

Hlavním, ne však jediným, lákadlem Rožnova jsou pivní lázně. Nabídka je zde opravdu rozmanitá. Můžete si vybrat z mnoha pobytových balíčků plných péče o tělo i duši. Postupně se ocitnete v pivním, mořském, konopném nebo čokoládovém světě. Všechny blahodární účinky přírodních zdrojů si vychutnáte plnými doušky na vlastní kůži. Čekají na vás procedury o jakých se vám ani nezdálo. S krýglem lahodného kvasnicového piva vstoupíte přímo do aromatické páry, kde se zaposloucháte do audio nahrávky tajné japonské techniky dechu. Dopřejete si koupel v horkém černém pivu, kvasnicovou masku, reflexní masáž, kyslíkovou terapii mořským vzduchem nebo třeba chutnou gastronomii. Neomezená konzumace místního piva ze žateckého chmelu je zárukou úspěchu. V průběhu roku pivovar vyrábí několik speciálů, v létě se již tradičně můžete těšit na ovocné pivo ochucené stoprocentní šťávou. Vysoká kvalita místních služeb a produktů je samozřejmostí. Za tuhle dovolenou, kde pivo teče proudem, vás bude váš muž nosit na rukou.;-)

Podrobnou nabídku najdete zde: http://www.lazenskeslevy.cz/

Výlety do okolí

Rožnov je opravdu pěkné město s bohatou nabídkou přírodních krás. Nadšenci pohybu ocení nejen cyklostezky, ale také výlet do rozsáhlého skanzenu. Můžete si vybrat několik interaktivních prohlídkových okruhů. Uvidíte v akci kováře, mlynáře nebo lisovače oleje. V areálu se konají kulturní akce a najdete tady i rozhlednu. Architektura lidových staveb se vám zapíše do paměti. Milovníci turistiky určitě ocení výstup na horu Radhošť. Tato nejznámější hora v chráněné krajinné oblasti Beskýd nabízí nádherné výhledy. Vydat se můžete hned po několika trasách. Záleží jenom na vás jakou náročnost si zvolíte. Pro opravdu náročné je zde připravena lanovka. 🙂 Po hřebeni lze projít okružní trasu v délce čtyř kilometrů. Po cestě narazíte na dominantní sochu pohanského boha úrody a plodnosti Radegasta. Horské sedlo Poustevny je charakteristické ornamentálními stavbami z dílny slovenského architekta Dušana Jurkoviče. Asi nejznámější stavbou je Libušín. Až se do sytosti pokocháte krásou okolí, tak se z vrcholu do města můžete svést třeba na koloběžce.

Pokud vás toto místo zaujalo, prečtěte si víc na: https://www.vmp.cz/ nebo zde:http://www.pustevny.cz/o-pustevnach/radhost/

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account