Jak využít barvy pro posílení ochrany a pozitivní energie

Nejprve je dobré začít si uvědomovat, jaké lidi máte ve svém okolí a jak je Vám v jejich přítomnosti.
Odcházíte z kávy s kamarádkou pomalu po čtyřech a jste zralá na týden dovolené? Nebo snad kolega v práci je dáreček, který Vás vyždímá natolik, že usínáte i u Ligy mistrů? Je šéf velmi nervózní a cítíte, že se jeho vibrace přenáší i na Vás, takže po jeho návštěvě v kanceláři se třesete jak osika? Toto jsou jasné příznaky toho, že je potřeba nasadit ochrany a obrany protože dotyčný je negativní přínos pro Váš energosystém. Osobně takovým lidem říkám …pardon… „vysírači“.

Jsou totiž živeni našimi energiemi a pouze hledají způsob, jak ji z nás dostat. Ideální na to je vztek, lítost, smutek, agrese, pocit ublížení, ponížení a podobné „příjemné stavy“.
Nejprve si uvědomte, že pokud se k Vám někdo chová ošklivě, neberte si to osobně, on pouze stojí o Vaši energii, protože ji neumí získat sám. Všechny hádky, spory a protivenství jsou v podstatě boj o energii. Pokud si toto uvědomíte, je na Vás, zda se rozhodnete nechat se „vycucnout“, nebo ne.

Pomoc před negativními lidmi je položená dlaň na pupíku. Cca 4 cm pod pupíkem je bod Hara ( ano souvisí to s harakiri), také se mu říká perla štěstí. Přes tento bod jde nejsnáze z lidí sát energie, stačí položená dlaň na tento bod a negativec už se nenají.

Vajíčko aneb ochranná skořápka je také velmi efektivní nástroj. Představte si před Vámi velikou průhlednou skořápku (něco jako koule na zorbing), tu si obarvěte na nějakou pozitivní barvu, výběr barvy je na Vás. Já barvím na zlato stříbrno. Do této skořápky vstupte a zavřete ji za sebou. Působí jako obranný štít. Nezapomeňte ji před spaním sundat.

Červené spodní prádlo také velmi pomáhá při zvládání nepříjemných situací.
Další technika je vizualizace spojená s uvědoměním si Vašeho životního prostoru.
Také se dá velmi efektivně bránit nonverbální komunikací- překřižte si vše, co jde, ruce nohy, prsty i uši, pokud to zvládnete. 🙂
Další články např. o geopatogenních zónách, barvách a jiné tipy najdete u mě na webu www.firemnicarodejka.cz

Zdroj foto: Pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account