Zní to hezky, že? “Peníze vydělávají za mě” nebo “Moje peníze pracují pro mě” anebo “Mám pasivní příjem” či “Můžu dělat to, co mě baví, protože mi peníze chodí každý měsíc samy” 🙂
Spousta lidí je zaměstnaných a nebo podnikají, ale pořád díky tomu směňují svůj drahocenný čas za úplatu. Pracujete od rána do večera a další měsíc dostanete zaslouženou výplatu, vaši odměnu za celoměsíční práci. Někoho práce baví, někdo by ji nejraději změnil, ale neví jak, nebo ještě nenastala vhodná příležitost.
Co kdybych vám řekla, že je možné si vytvořit pasivní příjem? To znamená příjem, který vám každý měsíc chodí na účet, aniž byste se o to museli přičinit? 🙂
Jasně, přičinit se musíte vždycky a u pasivního příjmu platí, vynasnažím se a udělám něco na začátku a potom třeba jen někdy a můžu dělat to, co mě baví. Nebo aspoň jednou, až pasivní příjem bude dostatečně vysoký. Každopádně, dle mého názoru je pasivní příjem moc příjemným parťákem pro život.
Jak si takový pasivní příjem vytvořit?
Možností je hned několik.
1. Napište kvalitní knihu, nebo vydejte hudební hit
Jednou z možností, jak získat pasivní příjem jsou nepochybně peníze za vytvoření hodnotného díla, za které vám lidé platí i v budoucnu při jeho prodeji, či při hraní vašeho hitu v rádiu. Pokud jste takto zdatní, určitě je to pro vás možná cesta.
2. Staňte se odborníkem na to, co vás baví
Druhou možností je, že svůj koníček proměníte v práci svých snů v podobě online podnikání. Přece to, co umíte, můžete předat světu v podobě video návodů, ebooků nebo online kurzů! Myslíte, že by o to, co děláte,neměl nikdo zájem?? OMYL! Spousta lidí každý den hledá na internetu návody, jak něco udělat či jak se něco naučit. A za vaši pomoc a radu třeba i rádi zaplatí. Jak si takovou práci vytvořit, se můžete dočíst i v mém eBooku “Dělejte, co vás baví. Bavte se a vydělávejte peníze”
3. Zkuste affiliate marketing
Affiliate marketing je v podstatě propagování práce někoho nebo služeb nějakého internetového portálu. U nás skvěle fungují slevové portály, protože můžete nabídnout přátelům slevy na různé zboží či do různých eshopů, kde přátelé získají slevu či peníze zpátky z nákupu a vy za doporučení provizi. Nejvíce eshopů, mimo jiné i zahraničních, ale i kamenných obchodů, kde můžete se slevou nakupovat nabízí portál Cashback World
anebo třeba chytrá karta na placení Twisto, která funguje jako velice levná kreditka s maličkým úrokem a slevami u svých partnerů.
U Cashbacku můžete se slevou nakupovat v kamenných prodejnách typu Tesco, McDonald´s nebo třeba vaše malá masna ve městě, pokud s cashbeckem spolupracuje, ale třeba i na Aliexpressu. No a za používání kartičky získáte slevu a provizi za doporučení – tím pádem i pasivní příjem, o kterém nemusíte vědět, když Franta zrovna nakupuje, vy získáváte slevu a ani u toho nejste 🙂
O Cashbacku se můžete dočíst více ZDE v odkazu
4. Vydělávejte investováním
Kromě toho, že vyděláte už tím, že budete investovat, protože jak víme, s investicí jsou  spojené nemalé výnosy, ale nejsou třeba úplně hned, firma D.I.C. to ještě vyladila. Umožnila svým klientům a zákazníkům investovat do diamantů, nebo třeba nově i zlata a stříbra a ještě si k tomu vytvořit další, pasivní příjem za doporučení nových klientů!
V podstatě svým známým řeknete o investování u této společnosti, ukážete jim možnosti, jak nechat své peníze růst a ještě si díky tomu vytvoříte pasivní příjem. Společnost vytvořila systém pro vytváření pasivního příjmu pomocí pravidelného investování, který nazvala Diamantová jistota. Při drobné, pravidelné investici si tak na svůj diamant naspoří v podstatě každý. Což zní zajímavě. Drahé kovy a diamanty jsou už po staletí výhodnou investicí a uchovatelem hodnoty, která se v případě investování do těchto komodit stále zvyšuje a znásobuje. Takže výhody jsou zde jasné 🙂
O investování do diamantů a programu “Diamantová jistota” se můžete dozvědět více TADY>>.
5. Zapojte se do systému MLM
Tady jsem trošku na vážkách, zda se dá považovat MLM systém, čili síťový marketing za možnost vytvoření pasivního příjmu. Zde bych řekla ANO i NE, a to hned z několika důvodů.
Pokud se do systému MLM zapojíte, zpravidla musíte udělat nějakou práci, aby vám systém začal fungovat a tvořit zisk. Čili je to pro vás práce. Nicméně, podle typu zvoleného systému a marketingu společnosti záleží na tom, jaký je hlavní produkt této společnosti a jak dobře se bude mezi další lidi dostávat a jak se bude líbit.
Kvalitní MLM systém poznáte tak, že má produkt ideálně denní spotřeby, tzn. co potřebujete každý den, což jsou nepochybně potraviny, ale i kosmetika, léky, potřeby pro děti či domácí mazlíčky.
Dnes i některé slevové portály fungují systémem MLM, jako již zmíněný CashBack.
6. Vytvořte si příjem z pronájmu
Pokud máte opravdu vysoké cíle a dostatečné příjmy z práce, můžete si pomocí úvěru pořídit investiční nemovitost, díky které získáte každý měsíc příjem z pronájmu. Ten vám bude postupně umořovat úvěr, až jej zcela splatíte a nemovitost vám zůstane. A k tomu každý měsíc pravidelný, pasivní příjem 🙂 
 
Možností pasivního příjmu je ještě mnohem víc. Já jsem se snažila pro vás vybrat ty nejjednodušší, které můžete začít praktikovat HNED a s minimální počáteční investicí. Záleží už na vás, který bude ten váš a co se vám zalíbí.
Že se vám vytvoření pasivního příjmu pomocí doporučení nelíbí? A proč? Kamarádce přece taky doporučíte super kadeřnici, dobrou kavárnu, nebo pekařství narohu s voňavými rohlíčky a příjemným prodavačem 🙂
Když otevřete svoji mysl myšlence pasivního příjmu a investování, určitě vás začnou napadat další myšlenky a nápady, jak začít vydělávat, i když spíte. A třeba to budou zrovna nějaké nové myšlenky a nápady, o které se můžete podělit se světem.
Důležité je začít!

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account