110

OMEZUJÍCÍ ÚTLAK
Dnes se na tohle téma nestihnu rozepsat více, ale jen vám chci ukázat v krátkosti vesmírnou energii, která v tyto dny působí. V tyto dny jsme pod vlivem energie, která nás skrze naši mysl aktivuje v rozpoznání útlaku, který prožíváme.
Asi si každý umíte představit aspoň jednu konkrétní věc, která nás teď společně do jisté míry omezuje a o které teď spousta lidí v souvislosti s novým vývojem situace u nás mluví.

Někoho to štve, někdo proti tomuto omezení brojí, někomu to omezení vyhovuje, někdo ho vyžaduje, někdo se bojí postihů v souvislosti s tímto omezením a pro někoho je to omezení, které ho chrání.
Je mnoho úhlů pohledu, kterými se na tento omezující stav můžeme podívat. Ale to, čemu nás Vesmír učí, není to, že za naši situaci může někdo jiný. Ani nás nechce naučit posuzování toho, kdo je lepší / vědomější / chytřejší / nebo lepší “ovčan”.
Klíčem je pochopit, co se nám děje.
Klíčem je skrze to, co prožíváme, pochopit, kdo jsme a kam kráčíme.
Klíčem je pochopit, že JSME VŠICHNI TVŮRCI A NE OBĚTI.
Klíčem je pochopit, ŽE NEJDE SOUDIT, KDO JE LEPŠÍ A PROBUZENĚJŠÍ jen proto, že má každý na věc jiný názor.
Klíčem je pochopit, že TO, CO SE NÁM DĚJE, JE V MOCI NĚKOHO DALEKO VYŠŠÍHO A MOCNĚJŠÍHO, NEŽ JSOU NAŠE VLÁDY A MOCNOSTI.
My všichni v sobě neseme sílu Života. Někteří z vás dokonce patří mezi její strážce, aniž o to možná víte. A naší úlohou je tento Život chránit a rozvíjet. Ne spolu soupeřit, porovnávat se a bojovat PROTI něčemu. Na šarvátky není čas. V naší transformaci zbývá příliš málo času na to, kolik práce je ještě před námi.
Takže pokud někdo má něco jinak, nesuďte se navzájem.
Nehodnoťte, kdo je probuzenější a lepčejší.
Neukazujte prstem na ty venku a nedávejte jim vinu za to, co ve svém Životě prožíváte.
Každý tady máme svou roli.
Někdo systém posouvá do budoucnosti.
Někdo drží prostor minulosti, aby byly zachovány naše kořeny.
Někdo spojuje staré a nové mostem přítomnosti, aby se naše změna mohla stát.
A žádná role, žádný Život není víc, nebo míň. Protože jsme v tom všichni společně. Jeden za všechny. Všichni za jednoho. Cokoliv vidíte, vnímáte, cítíte a prožíváte ve vašem Životě je vaší volbou, vaší realitou a vaším Dílem.
Chcete-li vidět jiný obraz, než vidíte, začněte tu změnu v sobě. Protože pokud ten obraz nezměníte uvnitř, změníte ho zvenku jen stěží.
Všichni jste Tvůrci. Tak se chopte své síly a tvořte světy, které toužíte vidět. <3
S Láskou Lenka ????
https://www.myjsmetvurci.cz/konzultace/

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account