Jak udělat výklad budoucnosti?
Otevřeme si brožurku Karet posvátné síly. Máme tu jednoduchý návod…. „Oprostěte se od jakýchkoliv očekávání a představ. Myslete na otázku, na kterou hledáte odpověď – může to být nějaká složitá záležitost, kterou se chystáte řešit, nebo nějaká nedávná zkušenost či blízká událost. Vaši duchovní pomocníci vám pak při míchání balíčku připraví karty, které vám otázku pomohou odpovědět.“
Výborně, takže tu vyložíme jednu a třeba se někomu z vás hodí…*heart**heart**heart**heart*
Pozorně naslouchej. Karta KOMUNIKACE
„Se svým okolím se dorozumíváme prostřednictvím verbální a neverbální komunikace. To, jak jsme v tomhle počínání úspěšní, ovlivňuje naše řeč těla, náš postoj a schopnost naslouchat. Zlepšit své komunikační schopnosti vyžaduje práci a úsilí, ale při troše trpělivosti se nám to časem podaří.
Citlivě naslouchejte, pozorujte řeč těla, snažte se pochopit lidi kolem sebe, procítit je, procítit jejich komunikaci. Při komunikaci s druhými buďte objektivní a uctiví. A dokud nemáme dostatek informací, nedělejme závěry nebo definitivy do budoucna. Nikdy se nebojte zeptat odborníka, nebo počkat – karta naznačuje, že v našem okolí přichází důležité informace, náhody nebo symboly z duchovního světa, které, pro zajímavost – mohou přicházet i z oblasti hudby, všeho, co je vzdušné, motýly, vážky, ptáci… „
Modelový příklad: O ČEM TEDY BUDOUCNOST JE?
O čem je tato karta, co si z ní do budoucna vzít? Vypadá to, že budeme v budoucnu mít příležitost komunikovat a pochopit něco ze zákonitostí svého života. Měli bychom si hlídat, kdy příliš spěcháme a nenasloucháme tam, kde bychom měli… kde nedáváme druhému prostor. Nebo si dát pozor na unáhlené závěry a nebýt v budoucnosti zbrklí, zejména, čeká-li nás nějaké zásadní životní rozhodnutí. Dám věcem čas, nechat je vyvinou a dobře poslouchat, co nám říkají druzí.
Můžete se také potkat s náhodami, které rozhodně nebudou náhodami. Zkuste se ptát, co máte dělat ve svém životě, a pak sledovat znamení v tomto směru by měl osud fungovat na sto procent.
Vypadá to jako velmi užitečná předpověď, že? A právě o tom tyto karty jsou. Upozorňují na to, na co se v budoucnosti zaměřit, abychom něco nepokazili, aby náš život šel hladčeji a byli jsme šťastnější. Karty posvátné síly v sobě míchají symbolické myšlení, intuici a někdy až příliš pronikavý prst prozíravosti, který nás donutí se zamyslet nad svými zlozvyky, mentálními uspěchanými nebo ustrašenými vzorci myšlení a velmi často právě „dejte věcem čas a pozorněji naslouchejte“. Moudrost nám ukazuje, že máme víc spolupracovat se svým osudem a nechtít všechno umanutě hned nebo v tuhle chvíli po svém.
 
 
 
O autorce: Anna Stark se zaměřuje na intuici a energii. Do tarotu se zamilovala v patnácti letech, vyrostla na vesnici v australském státě Nový Jižní Wales a už jako vnímala energie kolem sebe. Když se začala zajímat o duchovno, objevila svět paranormálních jevů, historii a sociologii. Své poznatky předává dál, posílena vlastním uzdravením z úzkostí a panických záchvatů. Ráda by lidem pomáhala pochopit, jak je uzpůsobena lidská mysl, zdraví, duchovní vývoj a nacházení rovnováhy mezi vším, co žijeme.
O ilustrátorovi: Louis Dyer je digitální umělec z Velké Británie. Jeho dílo je odrazem inspirativního lucidního snění, meditací a astrálních cest. Rád pracuje s digitální technikou, ale je i zručným tradičním malířem. Vodové, akrylové i olejové malby jsou jeho vášní. Chce inspirovat lidi svým uměním a pomáhat k uzdravení svými obrazy a představami, které v nás evokují.
Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2019, www.synergiepublishing.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account