Tak. Je skoro začátek dubna, mám za sebou měsíc a půl v karanténě  (to se nám to slovo stalo skoro národním, že? :-)) a mám pěkný den. 
Tohle běžně a krásné období,  kdy se připravujeme na jaro, Velikonoce a svátky  je nyní obdobím,  kdy jsme téměř všichni doma a musíme na sebe dávat pozor. Zajímavé je, jak zprvu byla tato situace zlehčována a tevalo nám,  než jsme ji začali brát vážně  (alespoň doufám,  ze většina z nás..)
No, nechci psát o Coroně a negativních věcech,  na to si můžeme pustit telku, ale kdo z Vás četl můj blog před příchodem jara ví, že jsem řešila vážné zdravotní komplikace a bilancování nad svým životem.  Taky jsem si z Vesmíru  (no nesmějte se *smile*), objednala klid a novou práci.  A víte co?
I v téhle době se mi to podařilo! Jupííi! Od června můj život nabere nový vítr do plachet a já budu rozvíjet hlavně sama sebe !  Vesmir je prostě boží *heart*  Já prostě věřím,  že tahle mrcha odtáhne a my budeme zase usměvaví. Co je na tom dobře  je, že se umíme zase radovat se z maličkostí! Nebo jak to máte vy? Budu ráda,  za vaše komenty a příspěvky co naopak Vás v této době pozitivně nabíjí 😉
Na zdraví nám všem,  hodně ZDRAVÍ  a CHRAŇTE SE! *wine*

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account