Já osobně to vidím hlavně tak, že je podstatné nežít na AUTOPILOTA!!! Jenže to se líp řekne, než udělá. Je tak zatraceně snadné dostat se do víru událostí, které s Vámi mávají jako byste byli v tornádu. Vymanit se, a často se jen zastavit, je neskutečně těžké. Proč tomu tak je? Proč je tak jednoduché, dostat se do kolotoče, ze kterého se špatně vyskakuje? Je to jako z rozjetého vlaku.
 

Proč je snadné nechat se životem strhnout?

    Protože je snažší nechat se vláčet, než bojovat.
    Protože je snažší jít s proudem, než plavat proti němu.
    Je snažší podvolit se skupině, než projevit svůj vlastní názor…

 
Proto. A těch důvodů bychom našli hromadu, ale pro představu to stačí. Člověk by se neměl nenechat strhnout událostmi, žít na autopilota a věci pouze přijímat se sklopenou hlavou, ať jsou jakékoliv. A ony nebudou dobré, jestliže k nim budeme přistupovat se slovy:

„Nemám čas!“

A to je ta odpověď, která je na všechny otázky typu: „Proč se nedaří? Proč to nejde?“ – Boj s časem. – Závod s časem.
 

Čas
Jenže dneska nikdo nemá čas. Čas je spravedlivý, měří nám všem stejně. Proto je třeba s ním mnohem lépe nakládat. Lépe ho ovládnout. Nedat se strhnout událostmi, ale řídit je. Věci nemají plynout kolem nás bez povšimnutí, ale my si jich máme všímat a i je řídit. Je třeba se soustředit. Soustředit na to, co děláme, na co myslíme, co cítíme –

SOUSTŘEDIT SE NA ŽIVOT!

 
Kdysi jsem na toto téma již jeden článek napsala (odkaz na něj najdete dole), ale dnes, více než kdy jindy, cítím potřebu si ho připomenout. Sama jsem se pustila do dvou zaměstnání a jelikož chci tu novou práci dělat tak nejlépe, jak dovedu, dovolila jsem, nechat se jí strhnout. Udělat vše pro ostatní, ukázat se, že na to mám, že si dobře vybrali… Ale pak jsem se musela zastavit! Nic z toho přece dělat nemusím! Oni VÍ MOC DOBŘE, proč si mě vybrali – protože na to mám! Nejsem tam na zkoušku! 😀
 
Spadl mi ze srdce velký kámen a navrátil se ke mně klid. Jen mě mrzí, že jsem si to uvědomila až potom, co vše vygradovalo a mé tělo zareagovalo tak, že mi má krásná blond barva chytla jako modrá… 😀 Nemohl za to nikdo jiný, než mé rozpoložení. Zpátky zhluboka dýchám, řídím svůj život a žiju ho vědomě! (I s modrými vlasy.)
 

Dlouhá cesta

Jenže já si prošla dlouhou cestou a to často stylem pokus/omyl. Přes deprese, odejití z práce, co mě zabíjela, prvním podnikatelským pokusům, kdy nám firmu zvládl vytunelovat jeden dodavatel, až po znovu obrození svého zdraví a budování nové lásky. Vy takovou cestu mít nemusíte a já osobně si hrozně přeji, abyste ji neměli tak složitou! Proto Vám píšu úplně všechno, co na své cestě prožívám, co prožívají druzí a jaké existují možnosti, abyste to nemuseli mít tak komplikované. Nechtějte to! 😀 Naučte se vědomému žití, co nejdřív to půjde! Je jedno, že teď řešíte nějaké své bloky a nebo se Vám nedaří. To je něco, co můžete začít od podlahy dělat hned.
 
A protože věci si do života přivoláváme a protože někdy potřebujeme prostě podporu zdarma a hned, podívejte se na tuto nabídku, jak žít vědomě:

Jestli máte můj ebook zdarma Jen správný Cíl je Start a ještě ho nemáte zpracovaný a nebo už je to dlouho, co jste s ním pracovali – vraťte s k němu.
Přečtěte si můj druhý článek o soustředění na život.
Jděte do on-line kurzu zdarma (a nevím, jak dlouho zdarma bude) o vědomém žití od Lucky Šťastné, člověku, která si prošla tvrdým životem, že její laskavost a dobro pocítíte na prvních stránkách jejího webu.

 
Berte to ode mě jako balíček, který přichází jako dárek, protože po něm voláte! 🙂 Jestli k Vám totiž tato slova přijdou, z nějakého důvodu je nyní čtete, tak to není nikdy náhoda!

„Náhody neexistují!“ 🙂

 
A jestli se toho absolutně a vůbec nebojíte a jste dostatečně namotivovaní vzít si od života maximum, pak nezapomínejte na můj Akcelerátor přání, ne něhož pořád platí akce na 20 % dolů! Stačí zadat kód JARO2018 a zkontrolovat, jak se částka zmenší. 🙂 Můj Akceleráto přání Vám změní život klidně už za pár dní. Mám z něj pořád radost, pomahá! 🙂

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account