*heart**heart**heart**heart**heart**heart*
Obecně je novoluní ve Štíru spojeno s obdobím, kdy nás to nutí do změn, které někde dlouho rostly, možná jste se na ně podvědomě připravovali celý rok, kdy nás až svědí stará kůže a potřebujeme se svléknout. Ten had, který zalézá do podsvětí a tam v tom nepohodlí staré kůže prochází nepříjemným obdobím, čeká, až kůže začne praskat a dostaví se úleva, proces svlékání kůže…
Rituálně v tento čas můžeme odevzdat osudu to, co už nepotřebujeme, nechceme a vytvořit si prostor pro něco nové. Může to být již  něco konkrétního, víte-li. Nevíte-li, vytvořte si jen ten čistý prostor, v tento čas se vám i objeví, co na tomto prostoru může vyrůstat. Mohou to být záblesky, stejně jako konkrétní pohnutí osudu, která vám dají zelenou. Štír je hodně hluboký, čili tyto vnitřní proměny a přechody mohou být pro okolí, i nás samotné, někdy šílené, přesto tak důvěrně známé a naplňující euforií. Je to čas, kdy se chceme zbavit zahnívajících slupek.
Všímejte si  svých snů v této době, jsou to důležité vzkazy.
Všímejte si svých tužeb, náhlých vzplanutí (pro cokoliv, pro kohokoliv) – někdy to může být směrovka na správnou cestu, ale někdy takové vzplanutí může být jen úlevným vyšlehnutím z cesty, protože jste dlouhodobě nespokojení. Takže  nezapomínejme na rozumovou analýzu svých myšlenek.
Štír je hodně erotický, vášnivý – takže vztahy v tento čas mohou dosti ožít, a to jak pozitivně, tak i negativně, nastřádané všechno – se může provalit. Takže si to buď užijete, nebo ne.
Letos nám k tomu kartičky přidávají: Hvězdu. Tedy znovu nás to vede do snů, do jejich symboliky – čas , kdy můžeme přijít na to, že stará traumata se hojí, nebo se již zhojila a je čas udělat krok novým směrem, můžeme očekávat zázraky nebo nápady, pocity, které nás mohou na úspěšnější životní cesty navést.  Zaměřme se na budoucnost, na něco malého či velkého, ale chyťme tu budoucnost, něco v ní… a nechme se pár dnů vést. Ztracené naděje nyní sice o to víc bolí, ale mají i druhou stranu mince, uvolnily místo novým nadějím, možná… vhodnějším…
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account