Den jako malovaný?… – na úterý 28.08.18

Ne tak docela, i když základ má výtečný. Hned si řekneme o co jde. Den sám o sobě je naprosto výtečný, příznivý a pozitivní, co se podpory všeho, pro nás důležitého, týče. Ve svém základu přináší energie úspěchu a ještě podporu dalších příznivých hvězd. Bylo by to prostě růžové, kdyby nebyl rok Psa.
 
Den Draka znamená v roce Psa tzv. roční kolizi. Tento druh kolize není tak silný, jako kolize měsíční a proto, když zahájíte něco dlouhodobého v den roční kolize, neznamená to nutně, že to nebude úspěšné a zkrachuje to. Je však dobré vědět, že se v průběhu trvání budete potýkat s potížemi, které vás budou zbytečně vyčerpávat a celou záležitost znepříjemňovat. Něco takového např. v manželství určitě nechceme. Kratší projekty např. dovolená či přestavba mohou být samá komplikace, ale nakonec to žádný velký průšvih nebude.
 
‼A ještě jedna věc – výše zmíněné je pouze obecná charakteristika dne. Váš osobní horoskop může do daného dne vnést další aspekty. Obzvlášť, pokud hledáte vhodný den k určitým aktivitám.
 
Rádi byste uměli své dny využít na maximum? – www.SkolaPetiPrvku.cz/kurzy 
www.TerezaPyrchalova.cz 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account