V první řadě mám dojem, že Lví novoluní nám přináší nové příležitosti v záležitostech sebevědomí. Pokládá zásadní otázku: „Tak co, máš na to? Jestli ano, pojď, jestli ne, nemám ti jak pomoct…“
Bohužel, bohudík. Kruté? Možná.
Ale tohle je srpnová výzva, která s sebou bere jen odvážné. Nemuselo by to ale být tak obtížné, už díky tomu, co nám přináší nový týden. Nové možnosti, uvědomění si práce, kterou máme za sebou, ať už jde o cokoliv. Máme jedinečnou možnost se podívat retrospektivně na to, čím jsme si prošli v minulosti a co si tedy v našich očích, nebo očích spravedlnosti, opravdu nyní zasloužíme.
Pro novoluní mi vyšla karta nových začátků, které jsou často spojeny s riskováním, s odvážnou akcí, u které vážně netušíme výsledek, s věcmi, které můžeme zkraje brát jako zcela nezávazné, nevěřit jim, či je jen tak „jakože zkusit“ a ony vyjdou.
Vyjdou minimálně v tom, že pokud takovouto energii při novoluní pustíme do světa, měla by si velmi rychle najít „druhého do páru“. Měla by přinést výsledek. Měla by přitáhnout právě to, co k ní patří.
Druhý výrazným aspektem tohoto novoluní jsou zase ty bolestivé věci, které ale stojí při okraji. Možná to je to, co vás bolelo při červnovém račím novoluní ve dnech kolem 13. července. Může se to kratičce ozvat v případě, že jste s tím příliš nepohnuli, nebo když se to pohnulo jen o malý kousek, ale k cíli to má ještě daleko. V tuhle chvíli ale všechny ty nepříjemné pocity budou velmi brzy nahrazeny nějakou „náplastí“, či ještě lépe, velmi účinným lékem, který vám ukáže přímější cestu k uzdravení.
K trojce vzduchu se tu píše, že je kartou odmítnutí, která nás chrání. Že je dobré se zamyslet nad tím, jestli to, co nás zraňuje, nás zároveň tímto pocitem taky nechrání od toho, abychom se zranili více tím, když do toho vstoupíme. Něco třetího nám v tuto dobu umožňuje uvědomit si hodnotu této situace.
Tohle může být v tyto dny mimořádně výrazné. Uvidíme, co potřebujeme k tomu, abychom si oprášili kolena, uvidíme, co k nám skutečně patří. Po dlouhé době mi toto připadá jako jeden z nejpozitivnějších novoluní posledních měsíců. Máme před sebou obrovskou bonboniéru možností, ze které se jen nesmíme bát si jeden bonbonek vzít. A ještě navíc – nemusíte mít strach, že sáhnete vedle, naopak. O cokoliv se nyní pokusíte, i když tím budete trošku riskovat, vám vyjde. Protože máte jedinečnou šanci jakkoliv vytrhnout problém i s kořenem…, od základu dělat něco nového, nebo uvítat nově vyklíčené semínko na vaší zahrádce a říct mu, že pro něj máte všechno připraveno. Najednou, náhle, prostě tento týden to vidíte.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account