Co může být počátkem srpna typičtější! Úroda, výsledek, jež vám vskočí do dlaní právě tento týden by měl být naprostou novinkou, nebo vyústěním něčeho dlouhodobého. Nebo něco, co lze směle zařadit do škatulky, „ve správný čas na správném místě“. Je tu ale také velmi výrazná energie směrem do budoucnosti, mám pocit, do podzimu, konkrétně do říjnových nebo listopadových dnů, do období, kdy toho roku se nejvíce vybarvují listy a stávají se zdobnými. Je to tedy týden, kdy nejenže vám tyto výsledky přesně na míru padnou do klína, ale také budete mít možnost zasadit novou úrodu, která přijde s prvními ryze podzimními dny.
Tak to stojí za to uvažování, o co by mohlo jít a čemu tedy věnovat maximální energii do začátku.
Je to týden snažení, které je tak efektivní, jak jen může být. Navíc s tím, že vedle tu máme Trojku vody, kartu přátelství, dobrých náhod, vzájemné pomoci a na místo dosedlých souvislostí, si můžeme být jistí, že nač sáhneme, to nás povede k těm správným výsledkům. Byl by hřích tohle nevyužít.
Může vám spousta věcí prostě jen tento týden dojít! Můžete dostat chuť a energii k tomu je řešit, protože náhle uvidíte řešení.
Náhle dostanete nápady, které budete mít chuť realizovat a ony se mohou už v srpnu ukázat jako pravé, nebo ovoce nést až s podzimem, ale důležité je vědomí, že jde přesně o to, co vám samotným dává smysl.
Mohou se vyskytovat noví lidé, nové události, nové souvislosti, které přicházejí v pravý čas a přesně zapadají do toho, co dlouhodobě, nebo i akutně v tuto dobu řešíte. Buďte v tomto směru pozorní, osud se vám snaží nyní ukázat, kudy dál. Kde jsou ta nejúrodnější pole vašich životů. Kde najít radost, oslavu života, kde najít ty pravé vztahy s lidmi, které nás obohacují a dodávají energii k životu.
Skvělá doba na urovnání rodinných problémů, vztahů s dominantními nebo staršími, společensky nadřazenými ženami v rodině a to velmi příjemným způsobem. Obecně velmi dobré období pro pěstování rodiny, vědomí pečujícího zázemí a příležitost se radovat jen z toho, že jeden druhého máte.
Události, které se v tento týden udějí, mohou mít dalekosáhlé důsledky pro budoucnost. Mohou být směrovkou, světýlkem pro budoucnost. A ještě něco – mohou být právě tím, co jste si přáli nebo o co usilovali v obtížném období poloviny července, v račím novoluní.
Dostalo se nám výsledku, a nejen proto, že Lev, v němž je další novoluní, se prostě umí postarat o výsledek, ale hlavně proto, že se nám zúročí to, co jsme v červenci nechali více či méně s bolestí v srdci za sebou. Teď uvidíte, proč to bylo ku prospěchu, nebo proč bylo chybou na tom stále lpět.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account