119

Jsem vždycky hrozně moc nadšená, když dostávám příběhy úžasných lidí, kdy dokázali změnit svůj život a dnes ho žijí přesně podle svých představ a hlavně – naplněný po všech stránkách. Ono to prostě jde! Jde to, když doopravdy chcete! Když Vaše odhodlání je na 100 %, nemůžete neuspět. 🙂 Štěstí je tu pro káždého, jen vztyčte hlavu a běžte si pro něj. 🙂
 
A protože dnes je Valentýn a máme si připomenout, jaké místo má a jakou důležitost v našich životech hraje láska, nechte se dnes inspirovat krásným příběhem silné ženy, která také dokázala vstát, bojovat a získat tak své štěstí a i svou lásku. Tento příběh doopravdy stojí zato. 🙂
 

Příběh, který Vám vyrazí dech
„Krásný, láskyplný den, Leničko,
když jsem si přečetla, čím vším jste si prošla, tak jste mi tak nastavila zrcadlo, že dneska vím, že jdu tou správnou cestou a i já mám co předávat. I u mě byl rok 2010 a 2012 hodně náročný. Starší syn, se rozešel s partnerkou, mladší syn za dva měsíce po něm a za další dva měsíce mi onemocněla maminka a za další dva měsíce mi manžel po 27 letech manželství řekl, že chce ode mě odejít. A za další dva měsíce mi umřela milovaná maminka. V tu dobu jsem byla na zhroucení, litovala se, proč zrovna já, když se všem tak objetuji, všem pomáhám.
Ale pak jsem si řekla už dost, chci žít svůj život, a vzala jsem stoprocentní zodpovědnost za Svůj život. Postavila jsem se na první místo, začala se mít rada, začala jsem si sebe více vážit, vím, někdo by si mohl říct, že jsem sobecká, ale o tom to není. Přece mít se rád, je to hlavní. Šlo to krůček po krůčku, ale najednou z těch mráčků vyhouplo sluníčko a začal se mi život měnit, ano já jsem se měnila, sama od sebe a pro sebe, ne pro někoho.
A světe div se, najednou se začal měnit i manžel, který chtěl odejít, najednou mě viděl uplně jinak, chtěl zůstat a prosil za odpuštění a omlouval se. Tak jsem mu řekla:

„Pokud chceš zůstat, zustaň, ale dělej to pro sebe, ne pro někoho. Odpusť sobě, že jsi zklamal.“

I já odpustila sama sobě, pak jsem odpustila i manželovi a už mu to nikdy nepřipomněla. Dneska máme krasné, láskyplné manželství, kterého si nejenom já vážím, ale i manžel, hýčká mě a to tomu bylo vždycky naopak. Synove mají své rodiny, jsou šťastní a pyšní na své rodiče a i když už jsou dospělí, jednomu je 33 a druhému 31 let, umí nás vzít kolem krku, obejmout a říct:
„Mami, tati my Vás milujem!“
A i snachy jsou úžasné a to je pro nás to krasné poděkování, ne hmotné statky, ale láska, důvěra, tolerance a já každý den děkuji za tohle všechno a jsem z celého srdce vděčná a dneska vím, že mi ta krize dala to nejlepší co mohla, ale záleží jen a jen na nás, jestli se budem litovat a nebo jestli se chcem ode dna odpíchnout a začneme novou cestu. Já jsem jedny dveře zavřela, rouzloučila se a otevřela nové a dneska jsem z celého srdce šťastná a děkuji za vše co mám.
 
Leničko, děkuji i Vám a přeji krásný den.
 
Ivanka“
 
Z tohoto krásného příběhu můžete vyčíst mnoho moudrého.

Když se pro všechny obětujete, štěstí k Vám nepřijde, ale sklidíte naopak nevděčnost.
Ivanka krásně popisuje, jak rozhodnutí postavit se sama za sebe a hájit své postoje, zájmy a své štěstí není sobecké, ale naopak její síla přitáhla do jejího života ještě více dobrého.
Můžete si všimnou, jak síla ženy v rodině a její vyrovnanost a štěstí u ní samotné ovlivňuje i dospělé děti a celé okolí a vztahy v ní.
Když Ivanka řekla, že odpouští, tak to bylo čisté a opravdové, už nikdy to svému manželovi nepřipomněla.
Je tu krásně kladen důraz na to, co doopravdy znamená převzít plnou zodpovědnost za svůj život a proč se není čeho bát.
Vidíte, jak je důležité projevovat lásku také sami sobě…

 
Láska je důležitá, ale je třeba myslet na to, že napřed musíte svou lásku směřovat směrem dovnitř, vůči sami sobě a až poté ji ze sebe dávat! Nedávejte svou lásku na dluh, nevrátí se Vám. Milujte se, máte za co! A proto Vám dnes, na svatého Valentýna posílám poselství:

„Buďte sami sobě Valentýnkem!“ 🙂

 
A protože bych to nebyla já, kdybych pro Vás něco neměla, tak Vám právě pro lásku a životní rovnováhu přináším 20 % slevu na Akcelerátor přání VIP (s kodemsobeslaskou2018, který stačí zadat do objed. Rok je ještě v plenkách, tak proč by to právě rok 2018 nemohl být ten, kdy do života získáte úplně všechno, co si teď přejete a to jednou provždy.

Vždyť by bylo tak nádherné, kdyby se Vám přání už splnila, že ano? 🙂

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account