Žili kdysi mladí manželé, velmi chudí, ale šťastní a plní vzájemné lásky.
   ONA měla krásné dlouhé černé husté vlasy, stažené do dvou tlustých copů, které dosahovaly až po kolena. Každý, kdo ji viděl, ji musel obdivovat kvůli jejím nádherným vlasům.
   ON byl úředník na nejnižším postu a jediná věc, čím by mohl vzbuzovat zájem okolí, byly jeho zlaté kapesní hodinky. Zdědil je po svém otci, ale bez potřebného zlatého řetízku, který kdyby visel z jeho kapsy, každého by upozornil, že ON je jejich majitelem. Samozřejmě, že toužil mít takový řetízek a ONA o jeho přání věděla. I ráno na štědrý večer si představovala tu radost, kdyby mu řetízek darovala.
   Neměla peníze na žádný vánoční dárek, natož na zlatý řetízek! Najednou dostala nápad. Vybrala si bez váhání do města, nechala si ustříhnout copy a své krásné vlasy prodala a rychle utíkala ke zlatníkovi. Koupila manželovi zlatý řetízek, ten, který vždy ve výkladu obdivoval.
   Cestou domů, když se muž vracel z kanceláře, si všiml, že ve výloze už zlatý řetízek není a zamrzelo ho to. Ale na jeho místě byla krásná zlatá spona do vlasů.
   “To by byl ten pravý vánoční dárek pro moji ženu” – pomyslel si, neváhal a vyměnil své zlaté hodinky za zlatou sponu do jejích nádherných vlasů.
   Pod vánočním stromečkem muž dal své ženě sponku do vlasů, které si ona ustřihla z LÁSKY k němu a ona jemu věnovala zlatý řetízek k hodinkám, které on prodal ze stejně upřímné LÁSKY k ní …
  Přesto byli oba nesmírně šťastní!!!
 
“PŘEJI VÁM KRÁSNÉ VÁNOCE, HODNĚ ZDRAVÍ , ŠTĚSTÍ A HLAVNĚ LÁSKY”
 
“Zažili jste takovouto OPRAVDOVOU LÁSKU, nebo alespoň její DOTEK?”
 
 PS : A nezapomeňte do Vánoc ještě soutěžíme o 2 HODINY EFT TERAPIE A KOUČOVÁNÍ ZDARMA v hodnotě 800,-Kč, 3 lidem (osobně nebo na skype)
 
„Krásný každý den” Váš kouč Marie Kostelecká
www.mariekostelecka.cz
„Inspiruji lidi ke změnám, které vedou k radostnějšímu, spokojenějšímu a šťastnějšímu životu.“
 
Více článků na mém blogu ZDE: http://www.zenysro.cz/kostmaruska 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account