Cítíš se kariérně ztracená? Víš, jaké jsou tvé silné stránky, ale neumíš je na maximum využít? Chceš v práci změnu, ale nevíš jakou? Právě pro tebe je ideální moderní kariérní online diagnostika Career Online Booster.

Najdi si práci podle svých silných stránek

Podíváme se, co tě motivuje, jak si v práci poradíš s nepříjemným tlakem, zda si umíš věci zorganizovat dle potřebných priorit, jak moc jsou pro tebe v práci důležité vztahy a jak si vedeš, když jde o výkon.

Získej konkrétní doporučení pro kariérní růst od odborníka

Pomocí videodiagnostiky, kterou si uděláš v klidu doma nebo kdekoliv, kde máš internet, psycholog připraví konkrétní vyhodnocení pro tvou jedinečnou osobnost. V první části získáš psychologický profil, který popíše tvé silné stránky, na kterých můžeš stavět a témata, na kterých naopak potřebuješ zamakat. V druhé části tě čeká krátký dotazník, kde budeš hodnotit sama sebe v různých situacích.

Ve finální části dostaneš report, který následně můžeš s psychologem projít. Získáš konkrétní doporučení a jasné kroky, kam svůj kariérní růst směřovat, aby byl co nejvíce efektivní a odpovídal tvým unikátním dovednostem.

Jaký je rozdíl oproti osobnostním testům? Věnuje se ti skutečný odborník, žádný automat s generickými zprávami. Získáš průvodce, který ti dá jasnou cestu, po které jít, abys našla své pracovní naplnění.

Využij moderní kariérní diagnostiku pro nalezení ideální práce

Pokud už základní diagnostiku máš, máme pro tebe rozšířené řešení. Všechno záleží na tvých očekáváních, co ti kariérní diagnostika má přinést. Na začátek doporučujeme Career Online Booster, který odhalí výše zmíněné a pak se můžeme klidně pustit dál. Rozhodla jsi se do toho jít s námi? Výborně, tvoje změna začíná tvým rozhodnutím. Chceš znát další postup? Tak pojď: Career Online Booster

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account