Orgonit je mocný „čistit“ negativních energií. Nikdy nespí, pořád energeticky pracuje. Jak?

Vybírejte „na hezko“, tzn., který se vám líbí. Říká se tomu, že si vás „sám zavolá“, důvěřujte svým pocitům.

 

DŮLEŽITÉ!!!!! ORGONIT MUSÍ BÝT UMÍSTĚNÝ TAK, ABY DÝCHAL. V TOM PŘÍPADĚ PRACUJE. POKUD HO BUDETE MÍT VE SKŘÍNI, NEBUDE DÝCHAT, BUDE SPÁT, PROTOŽE MU ZNEMOŽNÍTE PRACOVAT.

 

Dobrý spánek

Pokud špatně spíte, zkuste energetickou pomoc orgonitu. Než půjdete spát, postavte si k nohám (chodidlům) sklenici s vodou a za ní orgonit. Orgonit čistí prostor, kde spíte, počká až usnete, poté se chodidly dostane do vašeho těla a vyčistí ho. Všechny negace dá do sklenice vody, která leží mezi vašimi chodidly a ním samotným. Ráno vodu vylijte, nepijte, nezalívejte květiny. Není to návykové, pomáhá to každému bez omezení. Vybírejte „na hezko“, tzn., který se vám líbí. Říká se tomu, že si vás „sám zavolá“, důvěřujte svým pocitům.

 

Po operaci, při nemoci nebo stav „je mi špatně“

Orgonit pracuje stále, může ho přikládat druhá osoba. Využijte energetickou pomoc orgonitu. Než půjdete spát, postavte si k nohám (chodidlům) sklenici s vodou a za ní orgonit. Orgonit čistí prostor, kde spíte, počká až usnete, poté se chodidly dostane do vašeho těla a vyčistí ho. Všechny negace dá do sklenice vody, která leží mezi vašimi chodidly a ním samotným. Ráno vodu vylijte, nepijte, nezalívejte květiny. Není to návykové, pomáhá to každému bez omezení. Vybírejte „na hezko“, tzn., který se vám líbí. Říká se tomu, že si vás „sám zavolá“, důvěřujte svým pocitům.

 

Špatná nálada

Ráno vstanete a máte pocit, že je všechno během dne špatně a vy máte ještě doma spoustu práce a taky jste se chtěli věnovat něčemu, co vás těší, baví, naplňuje? Nezoufejte. S orgonitem a jeho pomocí to zvládnete hravě. Jedná se stále o jeden orgonit, nemusíte jich mít vícero. Říkáme mu „žalovníček“. Sedněte si, nekřižte ruce ani nohy, umístěte orgonit na solar plexu (vrchol trojuhelníku, u žaludku), přidržujte si ho a pouze mentálně mu všechno řekněte. Začněte hned od rána, když jste vstali a pokračujte až do doby než sedíte s orgonitem na gauči nebo v křesle. Poté mu poděkujte a dejte opět na jeho místo. Stačí si udělat 10 minut chvilky sám se sebou a uvidíte, že orgonit vám pomůže a vy budete moci strávit následující čas tak, jak jste sami chtěli. Vybírejte „na hezko“, tzn., který se vám líbí. Říká se tomu, že si vás „sám zavolá“, důvěřujte svým pocitům.

 

Očista prostoru – práce, doma, ochrana auta

Orgonit pracuje stále. Využijte energetickou pomoc orgonitu. Umístěte orgonit na místo, které je viditelné tak, aby orgonit mohl „dýchat“ a tím i pracovat. Zvolte správnou velikost orgonitu podle velikosti místnosti. Je jedno kolik osob se v místnosti pohybuje. Orgonit stále pracuje, čistí a vaše prostory tak budou bez negací, bude se vám lépe pracovat, trávit volný čas. V případě, že ho umístíte do auta, ochraňujete ho před negativními vlivy z okolí, kde se pohybuje. Vybírejte „na hezko“, tzn., který se vám líbí. Říká se tomu, že si vás „sám zavolá“, důvěřujte svým pocitům.

 

Přívěsek – orgonit

Osobní očista, ochrana, která nikdy nepřestává. Pokud nosíte orgonitový přívěsek na krku, máte vyhráno, protože jste neustále očišťováni a hlídáni před příchozími negacemi z okolí. Vybírejte „na hezko“, tzn., který se vám líbí. Říká se tomu, že si vás „sám zavolá“, důvěřujte svým pocitům.
 
 
 
 
 
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account