TELEFON
– Především to je naše přání nebo pokus o komunikaci; snaha navázat kontakt s nějakou osobou v reálném životě, nebo s nějakým aspektem v sobě. 
– Také může znamenat, že si uvědomujeme obrovský potenciál mysli nebo vědomí, nebo že tohoto potenciálu dosahujeme. 
– Symbolizuje také pomoc/pomůcku k rozšíření vašich vlastních schopností kontaktovat lidi, dělat různé věci, dosáhnout celého světa. V jistém smyslu to znamená vaše nadlidské schopnosti (protože můžeme snadno komunikovat s ostatními na velkou vzdálenost). Je to o rozšíření schopností, zvláštních (mimosmyslových) schopností člověka.  
*heart* JÁ NEBERU TELEFON: To znamená, že se vyhýbáme kontaktu nebo komunikaci; někdo se vám snaží “dovolat” – tj. proniknout k vám, něco vám jasně sdělit/objasnit.
*heart* NĚKDO MI NEBERE TELEFON: To symbolizuje váš pocit, že někdo s vámi není v kontaktu, ani si neuvědomuje vaše pocity; můžete mít také pocit, že jste na světě sami, nebo že tu nikdo pro vás není.
*heart* NOUZOVÉ VOLÁNÍ, VOLÁNÍ VE STAVU NOUZE: Pravděpodobně to naznačuje krizi ve vašem vztahu nebo životě; snažíte se získat pomoc; také můžete mít nějaké morální dilema.
*heart* TELEFONNÍ ČÍSLO OSOBY, KTEROU ZNÁTE (v reálu): To představuje zřejmě vaši snahu komunikovat s tou osobou v reálném životě. 
*heart* FOŤÁK NA MOBILU: Představuje zachycení událostí, které si můžete přehrávat zpětně a ukazovat ostatním. 
ZÁZNAMNÍK
– Symbolizuje hlas vašeho nevědomí (tj. tedy hlas, který má o vás a vašem chování daleko hlubší vhledy, než si dokážete představit). 
 
Zdroj: vykladanisnu.cz
Foto: Pexels

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account