Takže jo…musím to říct, aby na mne nebyl kladen nějaký nápor 🙂 Nedávno jsem tady momentkou odstartovala kampaň, jak ŽENY s.r.o. běží Pražskou štafetu: http://www.zenysro.cz/momentky/moje-radost-a-inspirace/runczech-a-zeny-s-r-o-to-bude-pecka
A že to bude pecka. 
Tak pecka to bezesporu bude, akorát beze mě. A to jsem se vážně chtěla hecnout. Vážně! 
No jenže člověk míní a tělo mění.
Jako byla jsem jednou běhat, to jo. Celkově jsem něčím jako indiánský běh (chůze střídaná během) “ušlo-uběhla” 2,5 km za čas, který nelze sdělit veřejně a po cestě, kdy jsem střídavě lapala po vzduchu, jsem přemýšlela o tom, že to není dobrá cesta. Trenér Martin nám v Running Mallu říkal, že prvním pilířem běhu je dýchání! 
Jakože jsem moc tlustá a nemůžu běhat?
No nééé, ačkoliv nějaké to kilo dolů by to chtělo, tak tohle není ten hlavní důvod. 
Jakože mám slabou vůli a prostě jsem se na to vykašlala?
No nutno říci, že běh nikdy nepatřil, nepatří a patřit uplně nebude mezi ty aktivity, do kterých bych se vrhala po hlavě, ale fakt jsem byla meganatěšená a motivovaná (obzvlášť po návštěvě Running Mallu, kde nám trenér Martin tak pěkně všechno vysvětlil). 
Takže o co mi teda jako jde?
Jednoduché jako facka. Neudýchám to prostě no. Coby dlouhodobě “anemické” bytosti (bože, kdyby to tak chtělo znít pěkně jako třeba “éterické”….)  se mi nedostává moc železa a tím pádem mám trochu problém s kyslíkem prostě 🙂 A když jsem své lékařce řekla, že jsem plánovala běžet štafetu, podívala se na mě s otevřenou pusou a pak říkala cosi o tom, že …..mám prostě sedět doma na zadku nebo jít maximálně fandit. No a odporujte doktorům! 
Neodporuju, jsem pokorná a rozumná a krom toho vím, že se zadýchám i do schodů a že dokud si to železo v krvi a číslo hemoglobinu trochu nevyšroubuju nahoru, na štafetu můžu chodit leda tak fandit. 
No a jsme u toho, proč vám to tady vykládám 🙂 Chci vás všechny vyzvat. Kdo nevěří, ať tam běží a pokud nepoběží, tak ať fandí s námi vesele! 
Protože tyhle holky, co poběžej, do toho daj celý svý srdce! Fakt! 
Těším se, že se tam potkáme 🙂 Kde? No přece na té Pražské štafetě! 14. 6. 2017! 
Jitka 
PS: Fotky z našeho prvního tréninku (včetně nějakých krátkých videosekvencí :-))
https://goo.gl/photos/zATm21ttJBPSKok7A
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account