Víš jaké jsou 3 nejčastější chyby, které dělají začínající podnikatelé?
Ne? Tak právě pro tebe je dnešní webinář! Začínáme o 20:00 a je to zdarma.
 CHCETE ZNÁT ODPOVĚDI NA TYTO OTÁZKY?
Přihlaste se zde: WEBINÁŘ
1 Mám na to být podnikatelkou?
Do rukou dostanete jasný přehled toho, co podnikání obnáší, jaká jsou rizika a na co si dát pozor. Říká se, že štěstí přeje připraveným. A je to tak. Tato lekce Vám dodá nadhled a informuje Vás o všem, co byste měli vědět ještě před tím, než se do čehokoliv pustíme. Pokud máte ještě trochu strach, tímto vše rozlouskneme. Čeká Vás zde také cvičení na Vaše podnikatelské dovednosti. Už se těšíte?
2 Jak najít dobrý nápad na podnikání?
Líbí se nám támhle to, tohle to a taky tamto! Jenomže jak si vybrat a najít svůj směr? Ten, který mě bude bavit, naplňovat a zároveň mi přinášet peníze? Objektivně se podíváme, v čem se podnikat v 21.století vyplatí a kde je to již pasé. Případně jak z toho vytěžit maximum. Takže – vyštrachejte své šuplíkové nápady.
3 Jak z nápadu vytvořit produkt?
Takže nyní už víte, jaký svůj nápad chcete zrealizovat. Udělali jste si v kurzu test a jste připravené učinit první krok! Jenomže jak? Jak z myšlenky udělat něco, co se bude prodávat? Díky této lekci zjistíte, jak prakticky a s lehkostí na to! Uvidíte, že Vaše soukromé domácí dilema se stane hračkou. Pomůžu Vám krok za krokem.
4 Získejte si zákazníky a vytvořte produkt, který se prodává.
Hurá! Váš produkt je na světě, co teď s ním? No, chtělo by to zákazníky. Jenomže ty není vždy snadné sehnat – pokud nejste nějaká filmová hvězda! Tak víte co, pojďme ji z Vás udělat! Ne, buďte v klidu. Není zapotřebí stát se absolutním extrovertem. Ukážu Vám jednoduché strategie, jak přilákat správného klienta až k Vám. Vy nikam chodit nemusíte.
5 Jak a proč si vytvořit byznys plán?
Nyní máte za sebou první malinké krůčky. Ochutnávku úspěchu, prvního kontaktu s potenciálním zákazníkem, nějakou tu zkušenost k dobru. Je načase přemýšlet dál! Nespokojit se s málem. Proto si vytvoříte za mé podpory kvalitní byznys plán! Ten Vás bude doprovázet na každém kroku. Pomůže Vám si vždy ujasnit, kam vlastně jdete. A rozhodně se nesmířit s porážkou či málem. Kdyby byl byznys plán záležitostí několika týdnů a přišel vás na 10 – 20tis.
6 Jak financovat podnikání?
Když už máme byznys plán, je dobré myslet ve velkém. Jak rozšířit Vaši podnikatelskou působnost? A kde na to vzít peníze? Že nemáte stále odložené miliony? Nevadí. Mám pro Vás celou řadu tipů a návodů, jak to zvládnout a získat si skvělé parťáky na Vaší cestě za nezávislostí a životem svých snů. Už se těším na Váš úsměv, až budete lekci poslouchat. Jdeme do toho.
7 Jak navázat vztahy s dodavateli služeb a produktů?
Mnohdy právě oni ovšem mohou při jejich nesprávné volbě Váš podnikatelský plán zruinovat. Nedodají včas. Jsou nezodpovědní. A tím jednoduše poškozují Vaši reputaci. A dost! Ukážu Vám, jak si je správně vybrat, získat si je na svou stranu, a vytvořit s nimi opravdu silné pouto. Protože jinak se Vám vše může rozpadnou jako domeček z karet…
8 Co to je a jak využít networking?
Mezi lidmi bylo a je a vždy bude dobře. Když si věříte a jste sebejistá… V opačeném případě můžete svému podnikaní také nadrobit pěkné neplechy! Jak se prezentovat mezi lidmi? Co říkat? Čemu se raději vyvarovat? Jak působit přitažlivě, mile, a zároveň se nenechat zmást?
9 Jak komunikovat se zákazníky přes internet a úspěšně prodávat?
Dobu ledovou nahradila doba internetová! Znáte to – všichni na mobilu a buší do klávesnice. Ukážu vám, jak díky internetu ušetřit stovky hodin a vydělat několikanásobně více, než dosud. Že nejste internetový fanoušek? Nevadí. Také jsem nebyla. A dnes jste v tomto skvělém kurzu, v němž s Vámi vše sdílím tak, abyste uspěli ve svém oboru i Vy!
10 Jak komunikovat se zákazníky offline a úspěšně prodávat?
Svět offline a online se liší. Ten rozdíl je malinký. Ale vlastně osudový! Moje kamarádka ji hltala snad 6x dokola! Pochopíte hlavní rozdíl a hlavně, JAK TO DĚLAT V PRAXI. Že nejste prodejní talent? Ukážu Vám, jak zůstat svá a přesto se vždy a všude prodat. Jakmile začnete používat, POZOR, můžete se stát, že lidé od Vás nebudou chtít odejít
 
Pouze pro ty, kteří to myslí s budováním svého podnikání vážně. Pro ty, kteří převezmou zodpovědnost za splnění vlastních cílů. Je to pro Vás? Tak se přihlaste se na webinář a jděte do akce.
krásný den Váš kouč Marie Kostelecká
www.mariekostelecka.cz
„Inspiruji lidi ke změnám, které vedou k radostnějšímu,spokojenějšímu a šťastnějšímu životu.“
Více článků na mém blogu : http://www.zenysro.cz/kostmaruska/blogy

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account