Zásobníky se vybírají, potraviny se vybírají, na všem se pracuje. Když už nejsou podmínky prozdravější pečení, budou alespoň dostupné suroviny, ze kterých si Vaše dobroty můžete udělat, upéct sami doma. Není to bezva? Mouka, luštěniny, obiloviny, atd. Čočka – těch druhů, rýže, mňam. Jen si vybrat. Obaly slouží Vaše nádobky, látkové sáčky, nebo papírové… No už aby to bylo. Zatím se vyřizuje a vyžizuje, co je potřeba ? co je potřeba povolit? Všechno. Ale pokud to jde, s úředníky se jedná s rozumem, taky jsou jen lidi a snaží se pomoci. 

*heart**heart**heart*

Sklenice, nebo plastový zásobník? 

Prozatím sklenice, ať už kvůli zásobám, tak i kvůli místu, prostor, nabídka pro zákazníky, kdo co bude chtít, vše se dostaví, podle zájmu, podle poptávky.

Proč má někdo platit 60,- Kč za sáček, když lze odejít se stejným množstvím za 30,- Kč ? Pokud tento princip lze změnit, udělejme to, vytvořme si okolí podle svého, život máme jen jeden. Příroda nám dává, ale né do ne do nekonečna…jen si to neuvědomujeme. Což je škoda.

Né, že bych se najednou tak horlivě obracela na výru přírody, ale pokud ,,Přírodě” lze trošku ulehčit , tak proč nezačít obalem.

Jeden obchod, potraviny bez obalu a koláčové dobroty…

 

Ilust.foto. Děkuji.

Podpořte nás na HIT HITU.

Koláčové dobroty – Marcela Soukupová.

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account