MALUJU A MILUJU ŽIVOT.

Malovat jsem začala až v pokročilejším věku, vždycky jsem si myslela, že nenamaluji ani kolečko. Když jsem vážně onemocněla a dostala svou druhou šanci, tak jsem sice nemohla dýchat, tedy ani chodit a nic dělat, ale pastelku jsem udržela, a tak jsem začala.
 U malování se mi stávalo, že mě tato činnost pohltila a já zapomněla i jíst. A s obrazem jsem nemohla ani spát, stále jsem se na něj chodila dívat, jak ještě by se dal vylepšit…A jednou, když jsem malovala “klaunku” tak ta snad na mě i promlouvala, (holka ukecaná, no celá já a fakt mi byla i podobná , tak šla do jiného pokoje…
Dcera mi koupila akvarelové pastelky a říkala: “Maminko, musíš se z toho vymalovat.” A tak jsem začala nejdříve pidi obrázky a spíš abstrakce, to období jsem nazvala MEZI NEBEM A ZEMÍ. Další období bylo větvičkové, to jsem už chodila okolo domu a utrhla si větičky, které jsem se snažila přesně namalovat. Obrazy měly bílé pozadí a byly trochu LEVITUJÍCÍ, když jsem měla výstavu, tak lidé říkali: “Jé vylisovaný herbář!”
 Pak jsem si ráda natrhala kytice lučních pestrobarevných květin, posadila je do vázy a na stůl – TO UŽ JSEM BYLA NOHAMA NA ZEMI…
Prvních asi deset obrazů jsem rozdala rodičům, bratrům, rodině a kamarádkám (Aby měli na mně památku). 
 
Tvořím s RADOSTÍ i jiné drobnosti, pro RADOST svou i ostatních https://www.fler.cz/radost 
Radost má ze všech emocí nejvyšší vibrace. Je to kouzelný pocit, že všechno je možné, povstává z naší schopnosti oceňovat dar každého okamžiku.  RADOST, které není nikdy dost!
Z toho nejtěžšího jsem se “vymalovala”, postupem několika let se zlepšoval i můj zdravotní stav, spolu s léky a prací na sobě, až mi v roce 2008 vzaly plný invalidní důchod, ale to už se mi lépe dýchalo a to kolečko okolo domu  už jsem s pejskem ušla několikrát!!!
Mezi tím jsem poznala terapii EFT a stala jsem se koučem osobního rozvoje a terapeutem EFT, který bude jiný než ostatní, právě proto čím jsem si prošla. ” Krok po kroku Vás dovedu k pokroku, o jakém sníte! Radost je velmi důležitá pro život a měli bychom ji nacházet ve svém životě co nejvíce.
A také proto je mé motto RADOST ZNOVU ŽÍT!
www.mariekostelecka.cz 
 
„Krásný každý den” 
Váš kouč Marie Kostelecká
www.mariekostelecka.cz
„Inspiruji lidi ke změnám, které vedou k radostnějšímu, spokojenějšímu a šťastnějšímu životu.“
 
 
Další články: https://www.zenysro.cz/marie-kostelecka

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account