Jo, to se může stát. I já to občas mám. Je to především proto, že je všude. Pořád někde čouhá informace o pozitivním myšlení, o cílech, o štěstí… Vůbec bych se nedivila, kdyby tyto pocity měl občas každý. Tak, co s nimi, když ty negativní pocity jsou přesně to, čemu se potřebujeme vyhnout?
Mám pár triků, které jsem vyzkoušela sama na sobě, protože někdy prostě ani já nemám sílu praktikovat a když pak vidím nějakou motivaci, tak mám sto chutí vypnout mobil. A tak to udělám. ???? To je tedy první trik, jak se tím nenechat šikanovat. ???? Osobní rozvoj Vás má nechat růst, ne Vás zašlapávat. Jenže všichni máme své tempo a:

„Čeho je moc, toho je občas prostě příliš.“

Triky jak se tím nenechat zdrbnout

    Vybírejte si, na co budete koukat a koho budete sledovat. Afirmace typu vybuzení, kdy čtete, že jen ti nejúspěšnější na tom makají v potu tváře, může být něco, co Vás naopak odradí, místo povzbudí (a navíc to není ani pravda. ???? Mnoho lidí, obzvlášť na začátku, kdy se s osobním rozvojem seznamují, ještě přešlapují na místě a teprve si v tom dělají jasno. Takže vybírejte i styl, který Vám bude vyhovovat. Je úplně jedno, že Vám toho člověka někdo doporučil, pokud k Vám nepromlouvá, jede se dál, je nás spoustu. ????
    Nejsme stejní. Jsme si rovni, ale nejsme stejní. Takže sice někdo dokáže každý den pracovat se svým seznamem přání, každý den medituje a opravdu na tom maká, Vy možná prostě ne. A nezáleží na tom. Záleží pouze na tom, že jste už udělali alespoň něco. Nemusí to být denně. Záleží i na tom, že nad tím zatím jenom přemýšlíte. I to už je změna, která Vás posune a něco Vám dá. Dívat na stejné věci jinýma očima je přece také změna. ????

„Váš život, Váš svět, Vaše tempo.“

    Myslete na to, že všechny ty motivace, afirmace, koučové a trenéři tu nejsou pro to, abyste ze sebe měli špatné pocity, ale právě naopak. Máte to plně ve své moci, takže můžete dělat kdykoliv, cokoliv. Nejsme tu od toho, abychom na Vás tlačili a vyvolávali ve Vás pocity méněcennosti, že neděláte přesně to, jak to pro Vás máme nalajnované. Vědět, jak se to má dělat, ještě neznamená, že to dělat budeme. Je to na Vás, jak si budete vše dávkovat.

„Nezapomeňte, že jste to Vy, kdo to má celé v ruce.“

Pouze 5 % lidí na světě
Pouze 5 % lidí na světě má v sobě nastavené vnitřní programy tak, že jsou úspěšní s naprostou lehkostí. Pro nás ostatní to známená práci na sobě, pokud takový úspěšný život také chceme.
Pod mým vedením prošlo již více jak sto lidí a můžu upřímně říct, že pouze jeden člověk z té celé stovky byl takový, že jsem mu jenom ukázala, jak na to a pak jsem mu uhnula z cesty, protože pak už to paní zvládla naprosto sama. Takže rozhodně se nedejte naštvat tím, jak to na Vás všude kouká, všude to na Vás doráží, protože doopravdy jen 5 % lidí se umí na úspěch naprogramovat sám a pouze jeden ze sta je vzorový případ toho, že skutečným praktikováním změníte vše. My ostatní takoví nejsme. Ani já. Někdy je to prostě lepší, někdy horší. To je život. Jsme jen lidé. ????
O paní, o které píši výše si můžete přečíst samostatný článek tady. ???? A pokud budete chtít najít své vlastní tempo, tak se podívejte na jakýkoliv můj produkt nebo přijďte na osobní konzultace. Od první chvíle, co pomáhám lidem spolu hledáme jejich tempo. Jsme každý svůj. ????
Vaše Lenka

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account