Je zvláštní, jak pořád máme pocit, že se dá před životem ZDRHNOUT do nějakého “bezpečí”. Jak se upínáme k “volným dnům”, v nichž “nemusíme nic řešit”, protože z “řešení situací” máme panickou hrůzu. (Haha, s jakou BEZSTAROSTNOSTÍ současně dáváme MOC K NAŠEMU životu a našim pocitům JINÝM LIDEM A UDÁLOSTEM…)
Ne vždy jsme samozřejmě na tak vysoké “duchovní” úrovni, abychom kráčeli životem výhradně pevně, rovně a hladce. Ale i když nás život zrovna nešetří, máme SVOBODU SE ROZHODNOUT, jak se k překážkám postavíme.
A i když svůj strach ze života “nechcete řešit”, STEJNĚ SE PAK O TOM DOKOLA BAVÍME na individuálních konzultacích…tak se do toho pusťte ROVNOU POŘÁDNĚ! 
I vás teď naučím neprohrávat v originálním Lvím kurzu Strachem k úspěchu na https://www.jolanafiserova.cz/osvobodte-lva/strachem-k-uspechu/.

1) NEJPRVE ve 12 tricích zjistíte, jak na to, aby vás strach přestal v životě omezovat a mohli jste i tak dělat všechno, co chcete a potřebujete.
2) POTÉ se sami rozhodnete, zda se chcete dál bát, nebo zda chcete strach navždy nechat v minulosti jako už nepotřebnou zátěž.

Můžete si nejdřív přečíst k tomuto tématu podrobnější článek “Vezměte si ze strachu svou energii!” na Lvím webu: https://www.jolanafiserova.cz/vezmete-si-ze-strachu-svou-energii/
A určitě si zajistěte včas MÍSTO ZDARMA na ONLINE PŘEDNÁŠKÁCH NOVÉ GENERACE: https://www.zakonybohatstvi.cz/prednaskynovegenerace-a/ O strachu bude ta úterní (3.10.2017), ale i všechny ostatní budou zajímavé. 

Jolana Fišerová

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account