My ženy jsme už od malička vedeny k tomu, abychom pečovaly o ostatní. Jako matky jsme se pak staly ošetřovatelkami, kuchařkami, uklízečkami…no vlastně tak trochu i služkami. Postarat se o ostatní je pro nás prioritou. A samy sebe dáváme většinou až na poslední místo.
Mnohé z nás si proto nevěří. Nevěří, že dokáží samy zabezpečit rodinu, pokud opustí nefunkční nebo nebezpečný vztah. A také nevěří, že si zaslouží zažít úspěch. Ale i přestože se stále stavíme na poslední místo, věřte, že si zasloužíte mít v životě to nejlepší. Ale musíte si pro to dojít vy sama, nikdo to za vás neudělá. Pokud na sobě budete pracovat, dovolíte si opravdově poznat sama sebe, své touhy a vize, stane se něco úžasného. Začnete se mít skutečně ráda a uvěříte, že jste důležitá a že jste schopná dosáhnout všeho, co chcete. Ale je to jen a jen na vás.
Je tu jedna kniha, kterou byste si měla přečíst, pokud to myslíte se svou cestou za úspěchem vážně. Jmenuje se Myšlením k bohatství od amerického autora Napoleona Hilla. Strávil desítky let tím, že poznával úspěšné lidi a zjišťoval, co za jejich úspěchem stojí. Díky tomu dal dohromady příručku, kde veškeré své poznatky shrnuje a vysvětluje. To, co je naprosto zásadní, je fakt, že úspěch není dílem náhody. Všechny úspěšné lidi totiž spojuje způsob, jakým svého snu dosáhli. Jde o zásadní bibli osobního rozvoje a určitě byste ji neměla minout. Mnoho lidí vám o této knize řekne, že jim změnila život a já tomu rozhodně věřím.
Další tipy na knihy, podcasty, vzdělávací aplikace a podobně naleznete v mém e-booku SUPERŽENA se vrací – Průvodce ženy návratem zpět do práce. Jeho ukázku si můžete přečíst na na www.superzenasevraci.cz/ukazka-e-booku
Mateřství není váš limit, ale vaše výhoda.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account