Jaká tajemství mne čekají v září?
První záříjový den byl chladný, deštivý, odpočinkový. Den strávený v čajovně a následně v kavárně. Ale tentokrát už ne s přítelem, kterého jsem našla v nouzi, ale s novým přítelem, s mým Tajemstvím. Konečně jsem se ke knize dostala a mít možnost přijít na má tajemství. Konečně mám možnost se zase dostat o krok dál. Zase mi pomáhá ze šlamastiky.  Tak jo Tajemství, je to na tobě!
 
Tajemství toho, abych se naučila měnit své myšlenky.
Jde to vůbec? Ano jde. Jak? Pomocí zákonu přitažlivost. Neměli bychom mluvit v záporu, protože ten zákon nezná. Když říkám, že: ,,Nechci propadnout u zkoušky.” Myslím tím: ,,Propadnu u zkoušky.” Ale jak to říct tak, abych to říkala pozitivně a se sebevědomím? Nejprve si musím uvědomit, že tu negativitu v myšlenkách mám. Musím vnímat a být pečlivá, jinak to nepůjde. Přece jen tyto věci používám celý život, takže už jsou v mé hlavě vysílány nevědomě. Takže začnu říkat: ,,Nepropadnu u zkoušky!” Což k mým myšlenkám od začátku září sedí. Strach z nástupu na vysokou školu, strach ze selhání. Takže žádné ,,Co když to bude těžké, co když si nenajdu systém, co když …”, VeeAle ,,Já si ten systém najdu!” Takže se mi to splní a první rok na vysoké bude fajn! Najdu tajemství ovlivnění mých negativních myšlenek!
 
Tajemství odpovědí na otázky, které nedokážu pochopit.
V článcích jsem se už několikrát zmínila, že do všeho, co děláme, co máme rádi, co cítíme, na co myslíme, musíme vložit lásku. Je potřeba ji dávat do všeho. V knize je uveden citát od A. E. ,,Je tento vesmír přátelský?” A právě ta láska nám odpoví, že ano. Už tím, že nad tím přemýšlíme, nám říká odpověď. V zákonu přitažlivosti přece neexistuje ,,Ne.”. Takže odpověď je jednoduchá. Vesmír si tvoříme my samy, z našich myšlenek, z naší lásky. Takže si začínám tvořit svůj přátelský vesmír. Podpoří mě ve všem, co dělám, co si přeju, na co myslím. A mou lásku k němu, mi to přitažlivost oplatí. 
Tím, že budu nad některými otázkami přemýšlet mi pomůže je pochopit, jen si stačí dát do kupy jedna a jedna. Budu v mých otázkách a odpovědích hledat tajemství.
 
Tajemství v kreativní metodě.
Tuto metodu znám už z knihy MOC, také od R. B. 1) Požádej, 2) Věř, 3) Získej. V této metodě jsem tajemství už našla. Uvědomila jsem si jeho sílu, jak s přáním naložit. Ale jen v určitých věcech. A je na čase najít tajemství ve všech přáních, ve všem. Vše má své přání a tajemství. Důležité je, abych věděla co chci a měla opravdu jasno. Na základě toho začnu věřit a na základě toho, to získám. 
 
Tajemství v čase.
Čas je jen iluze. Minulost. Přítomnost. Budoucnost. Najít tajemství v těchto třech odlišných pojmech. Vnímat je nebo naopak ne. Nic není hned, vše má svůj čas. Krom toho čas léčí. ,,Jakékoli zpoždění, které zažijete, je důsledkem vašeho zpoždění.” 
– Tvořte s předstihem vaše dny tím, že si pomyslíte, jak chcete, aby probíhaly, a budete tak záměrně utvářet svůj život.
 
Další Tajemství mne čeká ve … 
… vděčnosti, vizualizaci, v akci, očekávání, zdraví, práci, prosperitě, světě.
 
 
Září je na začátku a já se neuvěřitelně těším, až se Tajemství ve všem zmíněném, naučím používat, přijdu mu na kloub. Ale proč se vlastně učím tomuhle všemu? Protože chci mít šťastný život, chci si splnit sny a chci být svá. Chci mít kolem sebe lásku, přátele, rodinu, všechny, které mám ráda. A vím, že s Tajemstvím se mi to podaří.
Už se těším, až Vám v DIARY září dám vědět o tom, jak se mi to povedlo!
 
Máte Vy nějaké priority do tohoto chladnějšího měsíce?
 
Vee

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account