Tento článek jsem měla v hlavě již delší dobu. Všimněte si, kolik věcí a lidí se o Vás denně „otře“. A teď myslím na duši, ne přímo na těle. Blbý řeči, nesmyslná nenávist a zlo, vnucování cizích názorů, chtění, abyste souhlasili s čím nechcete, pomluvy, ale třeba i trapasy v televizi. I tak málo stačí, aby se někdo otřel o Vaši duši a udělalo se Vám špatně, úzko a říkáte si proč?
 
Kamarádka Lucka, která se věnuje odpuštění, mi to krásně vizuálně vysvětlila. Je to, jako kdyby každý člověk měl svou barvu a když se o Vás otře (proto, tohle slovo používám), tak Vás tou barvou zamaže. A když se takto otře více barev, tak vznikne taková ta škaredá šedá, jako když děti smíchají všechny barvičky plastelíny dohromady. A to pak máte i v sobě a podle toho se i cítíte.
 

Rajská zahrada
Já osobně vnímám svou duši jako nádhernou rajskou zahradu a od té doby, co si takto představuji to otření, tak vždycky musím vzít stěrku a svou duši si otřít jako okno. 🙂 Ale hrozně moc tato představa pomáhá! Kolem je tolik zla a lidi jsou tak nepřejícní, nenávistní, zbytečně uráží a pomlouvají, že je někdy potřeba prostě všechno setřít. Ono se mě to netýká. Nikoho z Vás se tyhle cizí výlevy netýkají! Je to jenom prach-obyčejná jejich nevyzrálost, strach, zraněnost… Za jejich chováním se může skrývat úplně cokoliv. A ať je to cokoliv, pořád je to jenom a jenom jejich, ne Vaše. JEJICH – NE VAŠE!
 
Tohle uvědomění a stírání celýho toho zamazání od všech těhle nesmyslů a pitomců, Vás velice rychle osvobodí a uleví se Vám. Já osobně tuhle formu zla nikdy nepochopím. Proto čím víc se zaměřuji na systémy na štěstí a úspěch, potkávám toho špatného o mnoho méně:

Kde je štěstí, je jen štěstí a není místo pro špatnosti.

 
Každý máme svůj úhel pohledu, každý máme nějaké zkušenosti a každý máme „svou pravdu“ – svůj úhel pohledu. V pořádku, tak to je. A každý, kdo se snaží ostatním za každou cenu vnutit svůj názor, tak je to jenom jeho vlastní nízké sebevědomí, protože potřebuje tu svou pravdu potvrdit. 😀
 
Dává Vám to smysl jako mně? 😀 Ono by de facto stačilo, aby se lidé chovali podle starého známého úsloví:

„Když nemáš co hezkého říct, raději mlč.“

 
Jenže nechovají. A tak si otřete svou dušičku, politujte každého, kdo má nízkou potřebu potvrzení si své pravdy a nenechte se tím ovlivnit. Vy máte svůj život, žijte si ho a nenechte se, aby se o Vás lidi otírali. 🙂 A jestli Vám chybí rovnováha, abyste se Vám lépe dařilo odbourat všechny tyhle špinavý tvory, tak se mrkněte na můj Akcelerátor přání, který mám pro Vás teď v akci a 20 % dolů, jenom pro Vás s kódem:
novyrok2018 🙂
 
Nedejte se, tento rok bude skvělý a jestli jste nečetli ještě mou predikci na něj, tak si počtěte tady » 🙂
 
Vaše Lenka

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account