Učí se v této mimořádné době vaše děti samy, nebo je musíte do úkolů tak trochu nutit?  Baví je plnit úkoly, nebo to považují za nudné? Dětem i dospělým jistě pomůže setkání s trenérem paměti Kalmanem Horvátem.
“Když se děti učí něco, co je opravdu nebaví, tak jejich mozek posílá do jejich těla silnou dávku negativní chemie, kterou prožívají jako bezmoc, hněv, nesoustředěnost a obrovské vyčerpání. Vy i já víme, že se těm abstraktním vzorečkům, suchým definicím, slovíčkům s gramatikou ani dlouhým textům nevyhnou, ale neměly by a nemusí u toho trpět,”  říká Kalman.
Ukáže vám zajímavý a mimořádně účinný způsob, jak se bez zdlouhavého biflování naučit ohromné množství informací, i když k nim nemáme pozitivní vztah a ani dobrou paměť.
Kalman si před kameru pozve paní učitelku ze ZŠ a naučí ji, jak si zapamatovat 30 čísel. Vy se k nim můžete přidat a vyzkoušet si jeho cvičení se svými dětmi.
Kurz začíná již tento pátek 3. 4. 2020 v 10 h zde.
Během živého vysílání vám Kalman rovněž zodpoví vaše dotazy.
V kurzu se zaměřuje na všechny tzv. nezábavné oblasti, jako jsou dlouhé řady čísel, holá fakta, suché definice, vzorečky či rozsáhlé studijní texty. Nevyhnete se ale ani matematice. Řeč bude také o přípravě na zkoušky a písemky. 
Kalmanovo Welcome Drink video si můžete pustit již nyní. Vyzkoušejte si, jestli vám jeho metoda funguje a napište nám 😉

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account