V minulém článku jsem psala o tom, že je důležité si uvědomit, jak vlastně žijete, a co máte v hlavě. napsáno. Šlo tedy o uvědomění si situace. Uvědomit si, co máme v hlavě, je základ. Teď půjdeme ještě dál.
Začněte si jednotlivé situace vybavovat. Já doporučuji, abyste si sedli, zavřeli oči a vybavili si nějakou situaci. Nejdříve pozorujte, kde se nacházíte, co slyšíte, co vidíte a co se vám honí hlavou. A pak se pokuste si všimnout, co cítíte. A snažte se daný pocit procítit. Zjistěte, kde se daný pocit ve vašem těle nachází. A jen si ho uvědomujte. Zdá se to jednoduché, ale věřte, že spousta lidí vůbec nevnímá žádný pocit. Pokud je to i váš případ, tak si prostě jen situaci vybavte a zkoušejte vnímat vaše tělo. Věnujte pozornost každému napětí, každé sebemenší nevolnosti, disharmonii. Postupně začnete všechny pocity vnímat. Až to začne, tak jen stůjte, mějte zavřené oči a všímejte si těch pocitů. Pokud se vám bude zdát, že už ty pocity jsou k nevydržení, tak si z dané situace vystupte (otevřete oči a projděte se). A po chvíli si znovu danou situaci vybavte, zavřete oči a vše prožívejte. Klidně to několikrát opakujte. Časem zjistíte, že daný pocit slábne. A pak nastane chvíle, kdy úplně zmizí.
A jak ještě můžete změnit vaše pocity? Pomocí jednoduchých změnových technik. Ty popisuji ve svém online kurzu. Každá technika je zde detailně popsána a názorně ukázána.
 
Těším se na vás v kurzu.
VSTUP DO KURZU

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account