Protože mezi nás přibylo cca 30 nových lidí a může být matoucí, že nabízím parfémy, ale častěji píšu příspěvky ze světa lidí než vůní, osvětlím, proč tomu tak je.
Od malička jsem naslouchala lidem i přírodě a často měla k jejich vyprávění zajímavé postřehy.
Můj osobní život se ubíral dosti příkrými cestami skrze starání se sama o sebe od 13 let, znásilnění, drogy, psychospirituální krizi, starání se o jiné děti z rodiny, které mi nenáleželo, otěhotnění s časem vyklubavším se alkoholikem 1.stupně, promování s dvouměsíčním synem v náručí stejně jako stahující se smyčku deprese a úzkosti, když jsem s ním a rodičovským příspěvkem 3460 Kč měsíčně zůstala sama a přemítala nad tím, jakým způsobem nás uživím, když není ani ve školce.
Měla jsem možnost přímé a nebo velmi blízké zkušenosti s ohromným množstvím duševních stavů.

Říká se, že dobrý šaman musí onemocnět všemi nemocemi, vyzkoušet je na sobě, aby následně mohl pomoci druhým lidem jimi projít.
A tak to mám i já. I přes tu ( spíše právě pro tu) zdánlivou nepřízeň jsem si zachovala velikou chuť i radost do života, získala úžasný nadhled a hlavně skvělou orientaci v tom, co se děje v lidech, pokud se potýkají s jakýmkoliv problémem.
Aby toho nebylo málo, před několika lety jsem zažila přesahový zážitek právě s těmi přírodními parfémy, které nabízím i vám.
Takže když vás zvu na Vonnou typologii duše nebo seminář, zvu vás na konzultaci se mnou, kdy vám velmi bedlivě naslouchám a následně dávám zpětnou vazbu, která vás vede jak do uvědomění, tak připojuji často nějaké praktické cvičení, aby se vám milé uvědomění nevykouřilo za měsíc z hlavy, ale aby proniklo do těla a to vše umocníme používáním té správné vůně, aby ten osobní rozvoj byl i krásný a jemný. 
Což je další mojí oblibou vedle naslouchání lidem, dělat krásno!
O tom, jak se z ničeho v životě nezbláznit, ale naopak to přeměnit na úrodnou půdu a osobní poklad vám ráda povím u sebe v pracovně
Mějte krásný den! Já dnes prezentuji svůj koncept voňavého osobního rozvoje, tedy Vonnou typologii duše před 200 ženami, tak držte palce ať se líbí minimálně stejně tak, jak se líbí všem, kteří ho měli možnost zakusit na vlastní kůži  A pak dávám rozhovor do březnového vydání časopisu Ženy Dívky.

Držím všem palce ať najdou důvěru i odvahu přijít.
Bára K.
www.barborakravcikova.cz
t
el: 773 949 001
Fb: www.facebook.com/vonnatypologieduse/
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account