Chcete žít vědomý a naplněný Život? Toužíte se udělat další krok ke své Duši a celistvosti? Pak si přečtěte desatero Života Tvůrce a buďte tím, kdo TVOŘÍ SVŮJ ŽIVOT k vlastní spokojenosti. <3
 
1. NARODÍŠ SE A ZEMŘEŠ.
Jak budeš žít mezi tím, je na Tobě. Buď si můžeš vybrat, že budeš obětí Života, že budeš někým, kdo si na svůj Život stěžuje, kdo ho protrpí, neužije si ho a bude mít pocit, že je k němu Život nespravedlivý. Nebo můžeš vzít svůj Život do vlastních rukou, MŮŽEŠ PŘEVZÍT ODPOVĚDNOST ZA VŠE V TVÉM ŽIVOTĚ DO VLASTNÍCH RUKOU, stát se Tvůrcem svého Života a udělat si Život přesně takový, po jakém toužíš. VEŠKERÁ MOC – SÍLA JE UVNITŘ TEBE.

2. PRO SVŮJ ŽIVOT DOSTANEŠ ZÁMĚR, SMYSL A DAR RADOSTI.
Když se narodíš, Tvá Duše si zapamatuje, pro jaký záměr se zde narodila a co je jejím posláním na této Zemi. To, že to Tvá Mysl zapomene, nevadí. Podstatné je, udržet si otevřené srdce, které Tě vždy bude držet na té správné Cestě pro Tebe a pomůže Ti vidět vše podstatné k tomu, abys zvládl/-a veškeré učební lekce na Tvé Cestě. Tvou odměnou bude radost z naplněného Života.
3. DOSTANEŠ ENERGII A DISPOZICE PRO NAPLNĚNÍ SVÉHO ZÁMĚRU.
Tvůj záměr – smysl na této planetě, je vždy provázen touhami, které tě povedou k naplnění smyslu Tvého života. Budou jako Tvůj kompas, který Tě TADY a TEĎ provede z bouří těžkostí a někdy nelehkých úkolů přímo k Tvému poslání. Když pochopíš, kdo jsi a jaké nástroje Ti byly dány v podobě Tvého vědomí, Těla a jejich propojení a naučíš se je používat, máš vyhráno.

4. AŤ UŽ V SEBE A SVOU SÍLU VĚŘÍŠ, NEBO NE, MÁŠ VŽDY PRAVDU.
Jak řekl hezky Einstein: „Každý se rozhoduje sám za sebe, jeli vesmír přátelský či nepřátelský. Když se rozhodneme, že je nepřátelský, používáme své síly, své vědění a svou moc, abychom vyvinuli nástroje, technologie a myšlenkové modely, s jejichž pomocí můžeme toto nepřátelství potírat. Když se rozhodneme, že vesmír není ani přátelský, ani nepřátelský, budeme se hned cítit jako oběti a budeme bezmocní. Když se rozhodneme, že je vesmír přátelský, využíváme své vědění, své schopnosti a svou moc, abychom vyvíjeli myšlenky a technologie, které učiní vesmír v celé jeho jedinečnosti, lásce, kráse a radosti ještě lepší.“. Takže ať už věříš v cokoliv, máš vždy pravdu, protože svět okolo nás je vždy takový, jaký si myslíme, že je.
 
Pokračování článku najdete zde: https://www.myjsmetvurci.cz/desatero-zivota-tvurce/.
 
Přeji vám krásný a úspěšný tvůrčí den.
S Láskou Lenka

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account