No co Vám budu povídat už to na nás ta zima v našich končinách byla dlouhá a tak jsem se rozhodla, že kluky vyvezu trošku do teplejší krajiny. A tak jsem vybrala Toskánsko , nikdy jsem tam nebyla a počasí už vypadalo pro mě a mé sražené čumáčky akorát.  A tak jsme se vydaly cestu jsme zvládly bravůrně až jsme se na dálnicích bály jelikož nebyla sezóna tak jsme potkávaly na některých místech jen kamiony nebo ani to. Když jsme dorazily do našeho apartmánu tak jsem málem nezavřela pusu. Jako jasný vybrala jsem to já , ale fotky někdy můžou klamat a tyhle teda klamaly, ale v opačném slova smyslu bylo to krásnější než na fotkách. A úplně zapomněly na ten večerní výhled, který byl od bazénu. Bydlely jsme na kopci v olivovém háji a když jsme sešly k našemu bazénu tak byl ten nejnádhernější pohled na rozzářené město , který jsem kdy viděla. Je pravda, že kluci víc ocenily místní kámošku, ale prostě každý si našel to své. Jelikož nebylo takové horko tak jsme mohly jezdit na výlety do okolí a tak jsme se vydaly na několik hradů a kostelů v okolí.
       A také jsme navštívily město Luccu a Florencii a co jsme nesměly opomenout byla přeci šikmá věž v Pise.  No moc jsem se tam těšila a tak jsme se s klukama vypravily. Před odjezdem povinné čůrání a kakání. A mohly jsme jet cesta od našeho apartmánu trvala cca hodinku. Jelikož nebyla sezóna  tak jsme hezky zaparkovaly a mohly si užívat nádhernou procházku městem bez davů turistů. Až se před námi ten zázrak objevil a já se jako vždy začalo modlit, aby kluci něco neprovedly . J Všude byl nádherně upravený trávník, chodníčky jsou z bílého mramoru a cestičky upravené písečkem. No a všude bylo spousta policistů a vojáků, protože jsme tam byli v době, kdy prý v Miláně přepadli uprchlíci nějaký autobus nebo co. No televizi jsme tam neměly a tak víc nevím. J No vše jsem si prohlédla a kluci to zvládly taky na jedničku žádný trávník nerozhrabaly ani ne po. A tak jsem s klidným srdcem a krásným zážitkem začala naši procházku směřovat k autu. Až najednou škublo vodítko a starší chlapeček začal jít pomalu a já tušila , že bude kakání a tak jsem moc chtěla, aby udělal tři kroky aspoň pod strom a ne nepokládal svůj hnědý poklad na ten bílý mramor. No ale toto vroucné přání se mi opravdu nevyplnilo v tu chvíli prostě musel a tak to prostě udělá hned. Takže jsem za sebou slyšela slova jako ,,seňora“ a něco dalšího no takže jsem čekala, že mi minimálně zatknou jak ta paní křičela a to ten můj chlapeček jak to má rád začal ten psí poklad ještě trousit a popocházet a tak jsme se ho snažila udržet na jednom místě s ječící seňorou za zády. A úplně největší pecka na závěr byla, když jsme si vzala samozřejmě jinou kabelku, aby mi ladila , ale pytlíky na  psí poklady jsem si tam nějak zapomněla přehodit a tak jsem vše sebírala do papírových kapesníků. No naštěstí nosím antibakteriální ubrousky a ruce jsme si pak aspoň utřela.
     Jako povím Vám začínám ho dost podezřívat, že si ten můj kluk v tomhle kakání na kulturních místech dělá sport a nebo je exhibicionista a mě tím jako opravdu zoceluje. No takže tenhle zážitek překonal v ten den všechny ostatní. No a tak na další den jsem zvolila zábavu pro kluky lepší šly jsme celý den k moři, kde lítaly hrabaly a já si stavěla hrady z písku, které mi bořily.  Takže pokud si v novinách přečtete článek český pes po—l šikmou věž tak jsme to byli my. Shrnu to byla to nezapomenutelná dovolena jako vždy s nimy. 🙂

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account