Den Wu Lu Ri… – na úterý 03.07.18
                              
Po jednom komentáři u příspěvku z předchozích dní se skoro bojím psát o tomto dni. Ale věřím, že jste raději, když vás na nepřízeň upozorním, než abych to malovala na růžovo.
 
A tak mi nezbývá než vás upozornit na to, že úterý je tzv. Dnem finanční katastrofy. Co to znamená? Je krajně nepříznivý pro jakoukoliv aktivitu, která zahrnuje obchod a nakládání s majetkem a zejména s penězi. Měli byste se tedy vyhnout podpisu smluv, uzavírání obchodních dohod, oficiálních otevření obchodu nebo obchodních cest, ale také např. uložení peněz do banky.
 
Kromě těchto aktivit je však velice příznivý den. Co lze tedy úspěšně podniknout? Stěhování do nového bytu je skvělý plán, stejně tak jako kolaudační párty :-). Je to den, kdy můžete dělat to, čeho chcete mít více – ovšem mimo transakcí s penězi. Co třeba volno na vaše koníčky?
 
‼️A ještě jedna věc – výše zmíněné je pouze obecná charakteristika dne. Váš osobní horoskop může do daného dne vnést další aspekty. Obzvlášť, pokud hledáte vhodný den k určitým aktivitám.
 
Rádi byste uměli své dny využít na maximum? – www.SkolaPetiPrvku.cz/kurzy
www.TerezaPyrchalova.cz 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account