Dlouho jsem vám tady nic nenapsala..čím jsem starší, tak tím víc přemýšlím nad okolním světem. Dřív jsem bývala hrozná pesimistka. Cokoliv jsem měla udělat, vytvořit a vyřešit, tak jsem to vždycky brala pesimisticky. V hlavně jsem měla myšlenku, a co když…a to určitě zase nevyjde..jdu tam zase zbytečně..zase to tam nebude..holka ty na to prostě nemáš..děláš to špatně.

Byla jsem neustálé naštvaná, náladová, unavená a musela jsem se v něčem pořád šťourat. Měla jsem kolem sebe osobu, která totálně snižovala mé sebevědomí, až mě dostala do té fáze, že jsem si přestala úplně věřit. Najednou jsem nevěděla co je vlastně pravda a co ne..
Naštěstí jsem kolem sebe měla i ostatní holky, které mě přece jenom podporovali. V ten moment ve mě nastal zlom a já si uvědomila, že tahle osoba by měla opustit můj okolní svět..

Přála jsem si být ta usměvavá, bláznivá, aktivní žena, která bude mít kolem pouze ty, kteří mě nějakým způsobem motivují, inspirují, pomáhají, podporují a mají mě rádi. A najednou se tomu tak stalo. Změnila jsem své prostředí, postavení k určitým lidem a situací..
A teď se zkuste zamyslet nad tím, zda kolem sebe někoho takového máte.
Všechny situace se dějí z nějakého důvodu. Začala jsem vlastně být vděčná tomu všemu co mě potkalo, protože mě to nějakým způsobem mělo něco naučit a hlavně mě to posunulo dál.
Změňte své životní postavení a buďte vděční..a brzy uvidíte jaká k vám přijde změna. ♥ Ten kdo mě zná, tak ví že bojuji za to co chci. Jakmile si nastavím určité priority, tak je dotáhnu dokonce, i přesto že to bude složité. 

Jak jsem začínala JÁ – moje tipy :

Pořiďte si nějaký motivační zápisník. Nejedná se o pubertální deníček, ale o takovou osobní motivaci, která vás zase někam posune. Zkuste si ze začátku psát třeba každý večer 2-3 věci za které jste vděční a to v přítomném čase. Jde o to, aby tyhle myšlenky vaše podvědomí tak trochu začalo programovat a vnášet do vašich životních situacích.

Zkuste vystoupit z komfortní zóny. Pokud vám celou dobu někdo snižoval sebevědomí a pořád opakoval, že tyhle věci nedokážete..nebojte se. Vystupte ze své komfortní zóny a přesvědč sama sebe. Tak jak jsem to udělala já. TOHLE OPRAVDU FUNGUJE! A pokud vystoupíte, tak dostanete novou životní energii. Když jednou překonáte svůj strach, tak budete víc a víc aktivní a všechny tyhle aktivní věci se vám mnohonásobně vrátí zpět.

Pokud jste to dočetli, až sem tak si toho nesmírně vážím. Také mě potěší jakýkoliv komentář a hlavně bych tímto článkem chtěla říct, že ŽIJEME JEN JEDNOU. Byla by škoda se takhle omezovat někým, kdo snižuje vaši hodnotu. Buďte sami sebou a dělejte to co chcete a co vás baví.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account