Trápí vás kolísání hmotnosti? Nemůžete zhubnout, i když děláte všechno možné? Jistě existuje řada metod, které vedou k redukci hmotnosti, a každému vyhovuje něco jiného. Jako průvodkyně osobním rozvojem využívám metodu, ve kterých si každý z vás pracuje s myslí a emocemi a se zdrojem vlastního potenciálu.
Metoda pozitivní psychologie NLP s hypnózou (neurolingvistické programování) j zcela přirozená, která je spontánně vlastní každému z nás. Klienti potvrzují, že jim tato metoda velice pomohla. Vaše tělo podvědomě totiž nejlépe ví, jak se stravovat, co jíst a nejíst, jaký pohyb nejvíc potřebuje, kdy je třeba aktivní a kdy pasivní odpočinek. Díky této metodě si váš vnitřní potenciál sám nastaví a najde to nejlepší možné řešení. Nadváhu zpravidla (kromě vnějších vlivů, jako špatná strava či nedostatek pohybu) především způsobují staré vzorce myšlení, přejaté myšlenkové návyky, a může zde být nedostatek sebepřijetí a sebelásky.  V současné době nabízím program Hubněte s NLP s hypnózou. Informace najdete na mých webových stránkách >>>ZDE<<<
Hypnóza neboli trans je přirozený stav, do kterého se každý člověk dostane několikrát za den.
Hypnóza je navozování změněného stavu vědomí, který se také nazývá trans. Umožňuje jemný vnitřní dialog s nevědomím a využití hypnózy je zaměřeno na aktivaci vnitřních zdrojů v klientovi, na jeho potenciál a spojení s jeho vnitřní moudrostí. Princip spočívá v odstranění bloků naší mysli, tím dojde k rozvoji tvořivosti a schopnosti učit se, kterou ve skutečnosti má v sobě každý z nás. V okamžicích prožívání transu se blížíme do stavu harmonického vyrovnání a tím můžeme zažívat psychickou i fyzickou rovnováhu.
V hypnóze člověk nespí, nachází se pouze v hlubokém relaxační stavu podobném meditaci, cvičení jógy nebo okamžiku flow.  Hypnóza nabízí nová pochopení a nechává nevědomí, ať si samo zpracuje téma, které člověk řeší. 
NLP s hypózou je konverzační nedirektivní hypnóza slavného amerického psychiatra a psychoterapeuta Miltona H. Ericksona. „Trans se může stát, stejně jako denní snění a tvůrčí stavy imaginace, důležitou fází svobodného rozvoje osobnosti.“ (Milton H. Erickson) Právě on byl tím, který zařídil to, že je dnes hypnóza přístupná všem lidem, kteří mají zájem se ji učit. Erickson je dnes považován za nejúspěšnějšího psychoterapeuta 20. století. Díky jeho vytrvalé práci a obnovování možností léčby hypnózou byla tato metoda v roce 1956 v USA uznána oficiálně jako léčebná a terapeutická metoda.
V kombinaci s geniální terapeutickou technikou Neuro-lingvistického programování (NLP) má konverzační hypnóza účinnost v řadě oblastí, například: strach a fobie, červenání, závislost na cigaretách, různé boleti a alergie, problémy s otěhotněním a další.
Během hypnotické terapie není možné nikoho donutit k něčemu, co není v souladu s jeho přesvědčením a rovněž také nelze nikoho přinutit k hypnóze, nelze s nikým manipulovat a učinit tak závislým na terapeutovi, aby se hypnotizovaný neprobral z transu.
 Hypnóza neboli trans je stavem změněného vědomí nemá žádné kontraindikace a pro řadu kultur je stavem zcela přirozeným. S úspěchem byl a je užíván šamany, zasvěcenci a školami mystérií různých kultur, kterými bylo například Řecko či starověký Egypt, a to za účelem léčení a rozšíření vědomí po celá tisíciletí.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account