VDĚČNOST = fenomén, který se stává dokonce už i objektem VĚDECKÝCH VÝZKUMŮ!
Je prokázáno, že pocity vděčnosti pozitivně mění molekulární strukturu našeho mozku a zvyšují nám IQ. Rychleji a efektivněji se rozhodujeme, jsme spokojenější a fyzicky zdravější, protože vděčnost zbavuje tělo toxických látek.
 
Studie Výzkumného centra Kalifornské univerzity Los Angeles přinesla překvapivý výsledek: Účastníci pokusu, vyjadřující VDĚČNOST, byli o 25% šťastnější, než jiní účastníci.
VDĚČNOST se jako urychlovač a zintenzivňovač prožitků pozitivně projevuje ve všech sférách našeho života. Ověřte si to (zdarma a odlehčeným způsobem) v tematické skupině “VDĚČNOST jako cesta” na https://www.facebook.com/groups/vdecnostjakocesta/ 
Ve skupině najdete chráněný prostor pro vaše každodenní osobní sdílení s lidmi, kteří Vám rozumí, a také živá videozamyšlení, zajímavé ankety, krásné fotografie, moudré citáty…a dokonce vtipy! Ne, vděčnost vážně není “nuda”. 
Přidejte se ZDARMA a už dnes můžete mezi lidmi na stejné vlně využívat účinků vděčnosti a přátelské a podpůrné atmosféry ve skupině. 
PS: Prožíváte zrovna obtížné období? Tím spíš vstupte, protože ve skupině si uvědomíte, za co všechno i tak můžete být vděční a radovat se z toho. 
Jolana Fišerová
Lví web radosti https://www.jolanafiserova.cz/

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account