146

…doplňte si sami, protože tuhle situaci už asi znáte. Komu se to někdy v životě nestalo? V Čechách na to máme krásné přísloví:

“Usnout na vavřínech.”

Ztráta pokory se velice silně projevuje například v práci. Myslíte si, že už svou práci s přehledem zvládáte jako mág, že Vás nemůže nic překvapit a BUM! Uděláte chybu jako hrom, která se řeší, až z toho máte sevřený žaludek. Nebo v autě. Říkáte si, jaký nejste mistrný řidič a ŠUP HO! Už dřou plechy…
 
Tuhle hru od života nikdy nenechte vpustit do svých zkušeností. Bývá to bolestivá lekce. Dostanete víc, než jen za uši. Tyto životní políčky si často pamatujeme celý život. A vlastně není divu, dostaneme přes prsty tak šíleným způsobem, že si tuto lekci pamatujeme dlouhá léta, někdy i po celý život.
 

Být pokorní neznamená být ušlápnutí
Znamená to mít respekt z chyb. Dávat si pozor a věnovat svou pozornost tomu, čemu svou pozornost věnovat máte. Nikdo není dokonalý a přezíravý přístup k životu si později vyžádá svou daň. To, že něco děláte dlouho vůbec neznamená, že si to od Vás zaslouží menší pozornost, než když jste to dělali poprvé.
 
Vaše práce a i Váš život si zaslouží, abyste vše dělali vědomě. Soustředěně. Den za dnem. Jen tento přístup Vám pomůže při splnění snů. Pomůže Vám najít rovnováhu. Pomůže Vám dobře zhodnocovat situace, možnosti. Ztrátou pokory a přezíravým životem můžete jen ztratit a proto to nedovolte! Nedovolte, aby k Vám přišel zbytečný chaos. Špatně se pak napravuje. Někdy jedno jediné přezíravé rozhodnutí spustí lavinu něčeho mnohem většího, co se prohloubí a dostane Vás na místo, kdy máte pocit, že to není dno, ale jak říkala Rachel z Přátel:

“Myslela jsem, že jsem na dně, ale pak mi došlo, že je dno, pětimetrová kupa hnoje a pak jsem já…”

 

Zbystřete!
A nedovolte sami sobě, abyste se dopustili chyb, které jsou zbytečné. A přesně k takovým vede ztráta pokory. Běžte si za svými sny přes sílu svých myšlenek a projevujte věcem uznání a pokoru. Vpusťte vděčnost do svého života. Jen tak se Vám podaří se uzemnit a splnit si vše, po čem toužíte.
Moc bych si přála, abyste se znovu dokázali plně nadechnout. Tak hluboce, že s nádechem zavřete oči a vše z Vás spadne! Ucítíte klid, stres bude v tu chvíli ta tam a Vy budete v souladu sami se sebou. To je opak ztráty pokory. To je životní rovnováha. A také je to podhoubí pro splnění všeho, po čem Vaše srdce touží!
Tohle je výchozí stav, který Vás povede k Vortexu, tedy do stavu, kdy je vše možné. Věda už dnes ví, že jsou to právě naše myšlenky, co dokáží dělat zázraky a třeba i změnit naše DNA. Jsou to naše myšlenky, nad kterými máme plnou kontrolu, které mění náš život a dostávají nás od tam, kde nechceme být, tam, kde chceme být. Jsou to myšlenky a nic jiného, co nám dává po čem toužíme. Kdo je ale nemá pod kontrolou, dostává chaoticky to, čemu dá největší pozornost. A Vesmír doručuje dobře, takže podle toho, co dostáváte víte, jaké myšlenky máte v mysli bez odporu.
 
Vím, že změnit svou mysl se Vám může zdát být těžké a nebo nemožné. Ale vezměte si to polopatě:

“Je to Váš mozek, Vaše hlava, tak jak by mohlo být nemožné ovládnout to, co se tam děje?”

Správně! Je to možné a dokonce to není tak šílené, jak by se mohlo na začátku zdát. Jen je třeba trochu trénovat. Nic víc. Nevzdat to a den za dnem poctivě svou mysl trénovat. A je úplně jedno, jestli si přejete nový dům, zbavit se dluhů a nebo nové tělo.

“Fungovalo to vždy, funguje to a vždy to fungovat bude!” 🙂

 
Přes mysl k úspěchu!

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account