*heart**heart**heart*V této druhé části pronikáme ještě hlouběji jak do Christiných vizí pro budoucnost, ale také se procházíme další částí jejího dětství a mládí. Znovu se setkáváme i s její matkou a vzpomínkami na to, jak musela skloubit péči o sebe, rodinu a Christinu. Největším darem knihy ovšem je vize dobra, která tu je předávána dál. Bernadette von Dreien tu ve spolupráci se svoji dcerou předávají srozumitelnou formou poselství, které lze chápat jako příležitost zamyslet se nad možností žít jinak. Lépe. Každý jednotlivec. A to by mohlo spustit lavinu vzniku lepšího světa, který by byl více uzemněný, více by v něm prosakovaly hodnoty lásky a věda i vzdělávání by se stávalo celistvějším.
Právě celistvost vystupuje v knize nejvíc…*heart**heart**heart*
Kdybych měla vyjádřit jedním slovem, oč se Christina v knize snaží, i všemi dalšími, je to touha pomoci lidstvu pochopit náš život i smysl lidstva jako takového v celistvé formě. Abychom lépe viděli příčiny, následky, cenili si svého malého života stejně jako lidstva jako celku: jedno ovlivňuje druhé. V negativním smyslu to můžeme vidět i v této době. Ale proč se nezamyslet nad tím, jaké by to bylo, kdyby toto ovlivňování bylo pozitivní?
Jak dolů, tak i nahoru, ne?
Odhalit svůj osobní potenciál, najít svůj smysl života… naučit se nezávisle myslet, probírat se informacemi (pozn. tomuto tématu se více věnuje Christina v knize, která následuje Všechno nakonec dobře dopadne).
Tipy na to, jak na to!
Možná už Christininy knihy znáte. Pak mám dobrou zprávu. Tato je asi nejdobrodružnější, protože nám dává praktické návody, jak v sobě ten pocit celistvosti hledat. Ať už jde o pohyb, stravu, potravu pro duši, klid a odpočinek. To všechno celistvě působí na to, že jednoduše řečeno – budeme vědět, čí jsme.
Zkusme se totiž zastavit právě teď: „víte, čí jste?“
A chvíli přemýšlejme…. Jak jednoduché. A jak důležité. A protože Christina tvrdí, že nás čeká zlatý věk, byla by škoda ho promarnit.
Já nevím jak vy, ale já už jsem něco zaslechla o „zlatých dvacátých letech“. Tak kéž by!
Pojďme na ně být připraveni. Není to jednoduché, je to návrat k sobě, i jen obroda těla velmi bolí, ale výsledky stojí za to.
Bernadette von Dreien, občanským jménem Meier, se narodila a žije ve švýcarském Toggenburgu. Je bývalou vrcholovou reprezentantkou v lehké atletice. V současnosti působí jako přírodní léčitelka. Je vystudovanou lékařskou asistentkou a v letech 2013 – 2017 studovala přírodní léčitelství se zaměřením na tradiční evropské přírodní léčitelství. V současné době žije se svou dcerou Christinou a synem Mariem v obci Dreien ve švýcarském kantonu Sankt Gallen.
Vydalo nakladatelství Anch Books, 2020, www.anch-books.eu

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account