Čas dovolených je za dveřmi a všechny řešíme co si kromě oblečení zabalit s sebou na pláž.
Doporučuji pár knih, které mě zaujaly a mohly by oslovit i vás.
 
1.  Veronika se rozhodla zemřít – od Paulo Coelho 
Nenáviděný i milovaný spisovatel Coelho. Mě tato kniha oslovila, už jen svojí neotřelostí. Vypráví příběh dívky, jak název knihy napovídá, která se rozhodla spáchat sebevraždu. Těžké téma, které vás donutí se zamyslet nad pravdivostí slov Veroniky. A prožijete s ní čas strávený v psychiatrické léčebně a budete svědky její proměny. Ale nebojte se kniha má šťastný konec.
 
2. Přechod čarodějů: zasvěcení ženy – od Maryann Simko
Náročnější kniha na četbu, ale vhodná k duchovnímu růstu. Pokud toužíte po jiném pohledu na svět a trochu se zamyslet nad tím jak vedeme život, pak je tato kniha dokonalým kamarádem na pláž. Já se tam našla a co vy?
 
3. Bajky barda Beedleho – od Joanne Kathleen Rowling 
Už znáte všechny bajky a pověsti a hledáte nějaké poučení. Tyto pohádky nejsou jen pro puberťáky a děti. Pěkně  a vkusně sepsané bajky s poučením z kouzelného světa zpestří vaší dovolenou. A co víc, můžete si dopřát rodinou pohodu a večer při čtení pohádek, prostě zábava pro celou rodinu.
 
4. Sama sobě šéfem – od Alexandra John 
Kde jinde nakopnout své sebevědomí a podnikání než na dovolené? I když podnikám již nějaký čas občas si připomenout základy není špatné. Doporučuji všem, které právě začínají nebo těm které tápou a potřebují povzbuzení i informace. Najdete zde přehled všeho na co si musíte dát v začátcích podnikání pozor.
 
5. Tři plus jedna – od spisovatelky Danky Šárkové
Je to oddychová knížka o ženách, kamarádkách, které se potýkají s každodenními starosti a radostmi a honí se za snem o princi na bílem koni. Pokud se chcete pobavit, pak je tato kniha určená právě pro vás. 
  
 Přeji pěkné čtení.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account