Při procházce po městě se asi nejeden dospělý člověk zastaví nad tím, co „ti mladí“ dnes nosí. Stejně jako v každé době se i v současnosti setkáváme s určitým stylem, kterým se mládež snaží vyjádřit své postoje, zařadit se mezi vrstevníky nebo se jen zabavit módou. Co se tedy dneska nejvíc nosí a s čím byste mezi puberťáky nepochodili?

Tepláky? Jedině kvalitní

Současný trend teenagerů vychází z oblékání americké zpěvačky Billie Eilish – ať už ji milují nebo nenávidí, nemohou popřít, že se její styl promítá i do toho, co sami nosí. Objemné splývavé modely, široké tepláky a kousky, které absolutně skrývají všechny křivky jsou proste v kurzu ať už je zima nebo teplo. To však neznamená, že si na sebe teenager vezme jakoukoliv mikinu po starším sourozenci! I tento styl má svá pravidla, mezi která patří mimo jiné kvalita materiálu, zpracování i dostatečně trendy vzhled celého kousku.

Obuv jako dominanta outfitu

Vysoké platformy, veselé barvy a zajímavé střihy – to vše by ideálním botám nemělo chybět. Tenisky s mohutnou a vysokou podrážkou ozvláštní každý outfit a přitáhnou pozornost, o kterou stojí každý dospívající. Oblíbené jsou i černé, kožené šněrovací boty, které se hodí ke všemu. Zmínit můžeme například Martensky, které si získaly srdce teenagerů po celém světě, a to nejen pro svůj nápaditý vzhled, ale také vysokou kvalitu a výdrž.

Zdravý životní styl na prvním místě

Zatímco u dnešních třicátníků by se o nějakém zdravém stravování nebo celkově životním stylu v období jejich dospívání snad nedalo ani mluvit, dnes je to jinak. Množství zeleniny, avokádové toasty, ovocné koktejly místo koly a minimum stravování ve fastfoodech je teenagerům mnohem bližší. Touha po hezké postavě nahrává také oblibě některých sportů, přičemž nejoblíbenější jsou ty formy pohybu, které lze vykonávat i bez parťáka – začít běhat může člověk sám (https://behat.cz/jak-zacit-behat/) a ani ho to téměř nic nestojí, což takový nepracující student jistě ocení!

Jak bude vypadat móda za dalších 20-30 let? Nechejme se překvapit 🙂

Zdroj foto: Shutterstock

Tagy:
1 Komentář
  1. Kristýna Štírová 2 roky ago

    Tak ona ta nedbalá móda a streetwear je kolikrát dražší než třeba business casual a tak podobně. Se podívejte na to, jaké jsou ty ceny na streetwearových e-shopech. Nicméně ona ta móda je docela krátkozraká. Vydrží vám rok, dva, možná tři, ale pak zjistíte, že se musíte začít oblékat tak, aby na vás v práci nekoukali divně. Tak jako jsem to měla třeba já. Holt se nedá nic dělat. Ale pak díky tomu objevíte i jiné super kousky. Třeba náramek Spojení od https://www.trzistestesti.cz/naramky/naramek-spojeni/

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account