Konečně začalo léto. Doba dovolených, plná slunce, zmrzliny, melounů a koupání. V létě se rády oblékáme a zdobíme – šaty a sukně různých barev, vzorů a materiálů, klobouky, sluneční brýle – léto je pro módu jako stvořené. A tak si k letním šatům pořizujeme i letní plážové tašky. Módní doplněk, který je super pro letní období – můžeme je totiž nosit na nákup stejně jako na pláž. U plážových letních tašek je pro nás ženy důležitý vzor, barva, tvar, ale hlavně i velikost a váha.
Já bych vám chtěla představit plážovou tašku z eshopu kabelkyatasky.cz – je krásná, v módním námořnickém stylu, krásně velká a hlavně neuvěřitelně lehká. Je opravdu lehoučká jako pírko – váží pouhých 0,1 kg, nemusíte se tedy bát, že by vám popruhy tíhou tašky odřela ramena – pokud tedy na pláž nenesete zrovna meloun pro celou rodinu – a i ten by se do téhle tašky klidně vešel.

Taška je velmi praktická. Materiál nylon zaručuje její snadnou údržbu – otestoval to vnuk, když se mu na tašku podařilo nakapat čokoládovou zmrzlinu. V první chvíli jsem myslela, že je taška zničená, ale stačil mokrý hadr a voda a je všechno zase jak má být.
Praktická ucha v námořnickém uzlovém stylu jsou 25 cm vysoká – pohodlně si tedy tašku přehodíte přes rameno a nikde nic netlačí ani neškrtí.
Taška má zapínání na zip – nic z ní tedy nevypadne, ani u vody neláká svým obsahem pozornost okolí. Uvnitř tašky je jedna uzavíratelná přihrádka na zip – je fajn mít v ní například klíče, nebo doklady – něco co potřebujete mít hned po ruce bez zdlouhavého hledání.

Plážové tašky jsou oblíbené pro svou velikost – k vodě většinou potřebujeme odnést deku nebo ručník, lahev na pití, svačinu (často nejen pro sebe ale i pro děti). Do námořnické plážové tašky, kterou vám teď představuji, se vejde opravdu všechno. A protože sama o sobě taška skoro nic neváží, snadno všechno odnesete. Přitom je taška velmi pevná, zkusila jsem ji nacpat úplně plnou, zkusila jsem ji i opravdu hodně zatížit a v pohodě test zvládla – je opravdu pevná.
Já jsem pro vás vybrala k recenzi plážovou tašku v námořnickém stylu, protože tenhle styl je teď velmi oblíbený a módní. Na eshopu kabelkyatasky si samozřejmě můžete vybrat tašky i v jiných velikostech, vzorech a barvách. Výhodou plážových tašek je, že nejsou drahé, můžeme si tedy pořídit klidně ke každým letním šatům jinou. Ať nám to v létě sluší. Je fajn, když praktické věci i hezky vypadají. Jestli se tedy letos připravujete na dovolenou, nezapomeňte si sebou vzít i krásnou plážovou tašku v námořnickém stylu. Její praktičnost na dovolené i u vody určitě nejednou oceníte.
www.janavpohode.cz
Pokud si chcete tašku koupit, klikněte zde: velká plážová taška námořnický styl
Celý sortiment eshopu si prohlédněte po kliknutí zde: eshop kabelkyatasky.cz

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account