Jaké nejkrásnější kabelky a elegantní dámské batohy babího období tohoto roku budou frčet? Poradím. Zamilujete si je, jsou stylové, nešlápnete s nimi vedle, zlepší náladu a prostě si je musíte pořídit do své kabelkové sbírky ve svém šatníku.
Must have na zelenou kabelku. Obvyklé barvy podzimních modelů, kterým každoročně vévodí nádherné barvy padajícího listí – vínové, hnědé kabelky a občas tmavě modré, válcuje tento rok nově tmavě zelená, nebo odstíny khaki a tmavě zrzavá. Outfity s černým kabátem a zelenou kabelkou vypadají naprosto božsky. Pokud si nejste jisté s kombinací zelené barvy, vsaďte na klasiku bordoovovou prošívanou puffer kabelku s originálním netradičním lehce sportovním provedením nebo metalické tóny.
Super materiály a textury. Už víme, že kabelky nemusí být jen klasické pevné, kožené, plátěné a koženkové, ale módní návrháři šli tento rok ještě dál a byli opravdu kreativní, prostě opět osvobodili svou fantazii ze zajetých kolejí. Nadělili nám hřejivou pohodu na každém kroku. Nechte se od nich inspirovat jejich prošívanými kabelkami z nepromokavého polyesteru ve stylu nadýchaných péřových podzimních bundiček a trendy vest bez rukávů. A co teprve chlupaté kožíškové kabelky, batůžky a další módní doplňky. Budete no-stress při každém pohledu na ně.
Velikosti kabelek se meze nekladou. A pro tento rok to platí dvojnásob. Milé dámy, určitě jste měly někdy pocit, že vaše kabelka – batoh už je k vaší postavě opravdu velká/ý. No problem. Právě letí, čím větší tím lepší, nebo zase naopak čím menší tím lepší a víc trendy. Prostě všechny kousky mimo zaběhnutý normál. Takže oversized nebo naopak extra mini, je opravdu to ono, a je jedno, jestli tašku máte přes rameno, přeloženou v podpaží nebo do ruky. 
A naše rada nakonec: Pokud nejste přímo kabelkový typ a máte ráda spíše ležérnější doplňky. Potom prošívané naducané polyesterové tašky jsou dělané jak pro vás – nebo prostě hoďte přes rameno kabelkový městský batoh ve stejném stylu a budete in…
Další stylové kabelky a dámské batohy objevíte na www.glamperfe.cz.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account