Blíží se čas, kdy budeme opět schovávat letní výbavu a na scénu se vrátí podzimní a zimní garderoba. Pokud si nejste jisté, zda budete mít co na sebe, až začne klesat teplota na teploměru nebo zda jsou kousky, které vlastníte trendy, nechte se inspirovat našimi tipy. Poradíme, jaké oblečení nesmí chybět v šatníku, co udávají trendy a na jaký střih, barvu či styl vsadit.
  
Pro letošní podzim a zimu jsou vyvolenými odstíny krásných a jemných barev, které rozhodně nezpůsobí chmury, právě naopak. Samotnou hvězdou byla, je a nejspíše vždy bude barva červená a různé její odstíny. Pro tuto sezónu tedy vyhledávejme například žhavou Bordeaux Red, cihlovou Fired Brick či vitamínovou Mandarin Red.
 Dalšími barvami jsou noblesní Deep Green, ušlechtilá Warm Gold, klasická Ivory White či karamelová Toffee. Pokud dáváte přednost pudrovým barvám, zaměřte se například na Peach Nougat či Rose Tan. Z odstínů fialové barvy pak Magenta Purple.
 
Trend č. 1 – SAKA
Nejedná se o úplnou novinku, nicméně trendům opět vévodí. Tento kousek dokáže dodat sebevědomí, krásně zvýraznit křivky, a navíc jsou lehce kombinovatelná. Na podzim a zimu zvolte spíše teplejší blejzr a nezapomeňte k němu zvolit hodící se pásek. Pod sakem se bude kromě klasické bílé košile vyjímat rolák v neutrální či trendy barvě.
 
Trend č. 2 – LESK, TŘPYT A STŘIH
Jelikož všichni doufáme v postupné rušení všech pandemických opatření a zákazů, věříme tedy v návrat do „normálního“ života, je teď ta pravá chvíle odvázat se! Pro tuto sezónu se nemusíte bát zvolit hodně extravagantní kousky. Jak již nadpis napovídá – hodně lesku, třpytu, ale i průhledných materiálů, různých průstřihů a divokých vzorů (např. leopardí).
 
Trend č. 3 – TARTAN A JEMU PODOBNÉ VZORY
Není to pravidlem, ale v trendech se tento vzor objevuje vcelku často. Pokud jste jeho fanoušky, tuto sezónu si užijete. Trendem je nejen klasický tartanový vzor, ale i další, oblé, jemu podobné.
 
Trend č. 4 – CULOTTES
Jako bychom zpomalili čas. Zde se můžeme přesvědčit, že se každoročně vracíme k trendům minulých dekád. A není to vůbec špatné, když si uvědomíme jejich plusy. „Nejen, že vám prodlouží nohy, ale také je zúží. Také co se týká kombinování, nehledejte v tom žádnou vědu. Budou dokonale sedět i k triku a teniskám.“ radí Mária Padová, expert na módní trendy za factcool.cz. „Důležité je, aby vám velikostně seděli přesně.“ dodává.
 
Trend č. 5 – PROŠÍVANÉ BUNDY
Praktický módní prvek, který navíc krásně zahřeje, a o to nám přeci v zimě jde především. Návrháři jsou z tohoto trendu nadšeni, a tak přichází každý rok s novým a novým zdobením apod. Nosit se dá ve všech různých velikostech – do pasu, po boky či v prodloužené verzi, která sahá až pod kolena.
 
TIP módní expertky
Móda pro některé z nás znamená přímo závislost, pro druhé vášeň, pro další pouze povinnost. Ať už je váš vztah k módě jakýkoliv, vždy byste měli volit podle svých preferencí, stylu, vkusu a především pohodlí. Nesnažte se za každou cenu zapadnout do aktuálních módní trendů, pokud vám to není příjemné a pohodlné. Mária Padová za factcool.cz zdůrazňuje: „Z nestárnoucích trendů, které se pravidelně opakují, můžete sáhnout po kůži nebo kožence. Vybrat si můžete bundu, legíny, šaty či kožené doplňky, se kterými zaručeně nic nezkazíte!“
 
Jeden z posledních letošních must have kousků představuje cokoliv ze sametového materiálu. Hebký, na dotek příjemný, pohodlný.
 
  

Trendy podzimní outfit a další kousky seženete na www.factcool.cz.

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account