Tak do toho – jsem nervózní jako by se jednalo o mé první rande, ale vždyť je mi již 41 roků. Když jsem ho tenkrát poprvé potkala, věděla jsem, že je to ON. Chci být pro něho krásná:
V první řadě musím myslet na spodní prádlo. Určitě dojde na sex, vždyť jsme se tak dlouho neviděli. Chci být pro Roberta dokonalá.
Je strašné horko. Letní šatečky budou ideální. V těch tmavě modrých bych vypadala jako sekretářka. V puntíkovaných si budu připadat moc tlustá!!! Je to tak těžké, jsem strašně nervózní. Už jsem si vybrala, ty jsou přesně ono.
Ještě nějaké botičky – nemám ráda na podpatku a tyto se mi líbí. Řetízek. V poslední řadě se podívám po nějaké kabelce. Výběr mají veliký, tak si snadno vyberu.
                      
                                         
 
Krátké šaty se záševky 979 Kč, krajková podprsenka s knoflíčky 649 Kč, krajkové kalhotky s vyššími boky 459 Kč, dlouhý perličkový náhrdelník se srdíčkem 399 Kč, třpytivá kabelka 759 Kč a třpytivé baleríny pro každou příležitost 1089 Kč. A je hotovo. Tak to bude opravdu rande století. Vyšlo mě to na 4 334 Kč.
Už se moc těším!!!!!!
Vaše Kamila
 
 
 

1 Komentář
  1. NelaVávrová 7 měsíců ago

    Kraaasne

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account