Vybrat ten správný outfit na vánoční večírek představuje pro nás vždy velkou výzvu. Zvláště pokud není uvedený dress code. A buďmě upřímné, jen málokdy ho vidíme na pozvánce uvedený. Pokud si nejste jistá dress codem, nejjednodušší cesta je zeptat se přímo organizátora akce, jaký outfit je vhodný zvolit. V případě, že se vám nedostane odpovědi, koktejlky jsou vždy sázka na jistotu (samozřejmě, pokud se nekoná vánoční večírek například ve Státní opeře).
Je-li vánoční večírek formálnějšího charakteru, můžete zvolit některé z těhto modrých bandážových šatů. Bandážové šaty jsou složené z 91% rayonu, 8% nylonu a 1% spandexu. Sednou téměř jako druhá kůže a navíc fungují podobně jako stahující prádlo … Vytvarují vám ideální postavu přesýpacích hodin. A navíc si můžete být jisté, že žádná jiná dáma v nich na večírku nebude, protože všechny ostatní budou v klasických koktejlkách ze Zary, Manga nebo případně Pietro Filipi ;).

 

Koná-li se vánoční večerík v klubu, můžete zvolit odvážnější variantu bandážových šatů – metalické. Jsou ještě více stahujícíc, než klasické (viz modré). Navíc, dělají i perfektní výstřih, a to i bez pomoci plastického chirurga ;).


Chcete-li být více za dámu, můžete zvolit tento dvoudílní sametový set s dlouhými rukávy. Právě díky rafinovaně dlouhým prostříhnutým rukávům nenecháte nikoho bez povšimnutí ;).


A pokud byste raději zvolila klasičtější styl koktejlek, můžete vyrazit v těchto bez ramínek. Díky bandážové látce super sedí. Není nutné je každých pár sekund popotahovat nahoru. Navíc zvýrazní vaši postavu.


 
Všechny uvedené šaty jsou z nové módní značky Fasheebo. Více modelů naleznete na jejich e-shopu www.fasheebo.com. Šaty obdržíte ihned do druhého dne. Poštovné je zdarma. V případě jakéhokoliv dotazu volejte 606 771 767. 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account