Zhubla jsem 🙂 . Hodně :;( . A teď musím naléhavě řešit dvě otázky:

Po úspěšné hubnutí se objevila otázka, kam s povlávající garderobou?

1) Kam s ní? (Myslím garderobu, která na mně povlává.)
2) Kde vzít novou? (Opět myslím garderobu, která by na mně nevlála, líbila se mi, byla kvalitní a taky trochu nadčasová …znáte to :). Zvlášť když fakt nejsem nákupní maniačka a ….sátka pomalu klepe na dveře 3:( .)

A jak už to tak chodí, když je štěstí unavené … 🙂 🙂 🙂 . Zkrátka jednoho krásného dne jsem objevila Zdeňku Konečnou a její COTTA model, která mi geniálně vyřešila obě má trápení.
Napřed jsme se vrhly na obnovu šatníku. Základem se staly tři sukně a jeden podzimní kabát. Moc jsem se na to netvářila, protože nejsem sukýnkový typ. Do té chvíle se u mě v šatníku sukně téměř nevyskytovaly.

Buď šaty, nebo kalhoty. Nic mezi tím. Zdeňka to se mnou viděla jinak. Dnes si gratuluji, že jsem ji poslechla. Naopak po kabátku jsem toužila. Jenže. Látky, které mi Zdeňka ukazovala, se s mou představou vůbec nekryly. A když jsem měla tu svou představu popsat, vyšlo z toho něco naprosto mlhavého, bez obrysů. Se divím, že mě Zdeňka nevyhodila 🙂 . V podstatě jsem věděla s jistotou jen to, že bych chtěla tmavý, šmrncovní, podzimní, zapamatovatelný kabát, na kterém by v úžasu spočinulo nejedno oko napříč pohlavím :x. Takže cokoliv šlo do světlých odstínů, jsem v duchu rovnou škrtala. Zimní materiály taky. Geometrické vzory absolutně. Látek jsem viděla asi 20 a NIC :;( :;( :;( . Až … Zdeňka zalovila hluboko ve skříni a vytáhla černo-modrý, oboustranný zázrak. Líc mám na kabátě a rub je základ pro sukni. Moje rozmlžená představa dostala jasný obrys. Sen se proměnil ve skutečnost [*] . Ženy, … co vám budu vyprávět. Nádhera 😡 😡 😡 .

A to zdaleka nebyl konec mého úžasu. Jednou si takhle doma sedím u kávičky, nic zlého, ale ani dobrého nečekaje a najednou, kde se vzal, tu se vzal, před domem stojí kurýr a nese mi balíček [^] . Zadarmo ;-). Tušíte správně. Byl od Zdeňky. No …. zabil mě. Napřed vykouknul milý dopis s ručním přáním a pak se na mě usmála dechberoucí suknička v námořnickém stylu. Dopis končil slovy ….. doufám, že i když je letní, vhodně doplní tvou garderobu sukýnka s láskou ušitá.  :-{} :-* :-{} A pak nebrečte! Pánbůh mě má rád – obklopuje mě nádhernými lidmi. Měla jsem radost ne proto, že jsem přišla zadarmo k parádní a originální sukni, ale proto, že na světě jsou lidé, kterým stojím za námahu, práci, energii, myšlenky :-* :-* :-* .

A stále nejsem na konci podnikatelsko-šicího zázraku. Má povlávající garderoba se právě stěhuje do Zlína, kde se dočká repasu. Moc se těším, protože jako každá baba vlastním kousky …, ke kterým mám srdcový vztah :-*  a rozloučení by mi mohlo způsobit srdeční kolaps a škubání nervů 🙂 .
Jak jsem řekla, Zdeňka je pochodující zázrak, který vám nejen zvedne sebevědomí precizními, originálními, nadčasovými a vkusnými kousky, které jsou s láskou šité jen a jen pro vás, ale ještě vás uchrání před totálním průvanem v peněžence. Popravování starých hadérek nikdo nemá rád a ona vám to nabídne sama.

A kde ji najdete? Salón má ve Zlíně, ale je ochotná za zákaznicemi dojet také do Prahy.
Pokud do toho chcete praštit, jak nás ve svém báječném projektu, který podporuje podnikání podnikavých žen, vyzývá Eva, první Žena s.r.o. a pomoci jedné moc šikovné podnikatelce nebo pokud se chystáte z gruntu proměnit nebo pokud potřebujete zvednout sebevědomí a poradit nebo si zkrátka chcete jen udělat radost, se Zdeňkou a jejím COTTA modelem prostě neuděláte chybu.
http://www.cottamodel.cz/

Zdroj foto: Pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account