Koketujete s myšlenkou, že si vyzdobíte kůži sexy obrázkem? 

Kde hledat inspiraci:

Propátrejte instagram ( zamiřte třeba na @Tattoos_Of_Instagram a @TattooInspiration ), bohatou studnici nápadů najdete třeba i na Pinterestu.

Obrázek by měl mít nějaký význam a měl by působit nadčasově. Čím větší smysl totiž pro vás bude mít, tím menší je pravděpodobnost, že své ozdoby budete jednou litovat a snažit se jí pak odstranit.

Co takhle si zkusit ornament na chvíli, abyste zjistila, jak se v něm budete cítit? Sáhněte po dvoutýdenním tetování Inkbox (getinkbox.com),jehož barva se propije jen do vrchní části pokožky.

Jak vybrat toho nejlepšího tatéra? Zkuste se pozeptat ve svém okolí, osobní doporučení bývají ta nejlepší! Nenašla jste nikoho? Nevadí, většina umělců vystavuje svoje díla na internetu, tak si ho důkladně projděte. Pokud vás práce některého z nich zaujme, vyrazte si jí prohlédnout na vlastní oči. Vždy je totiž lepší vidět kérku přímo na těle než jen na vyretušované fotce na síti!

Výsledek obrázku pro we heart it tattoo Výsledek obrázku pro we heart it tattoo Výsledek obrázku pro we heart it tattoo 

Chystáte se do salonu:

Volte volné a tmavé oblečení. Měla byste se totiž cítit uvolněně, na tmavém outfitu navíc nebudou vidět případné skvrnky.

Před procedurou si neberte léky tlumící bolest, jako je aspirin nebo iboprufen. A nedávejte si ani alkohol na kuráž, mohla byste pak totiž začít krvácet.

Očekávejte bolest. Kde to nejvíc ucítíte? Všude poblíž kostí nebo kloubů či na místech, kde sídlí mnoho nervových zakončení (třeba dlaních). Naopak nejméně bolestivá jsou stehna a vnější stěna paží.

Až se tetování zhojí, zajděte ještě jednou do salonu, kde vám zkontrolují, jestli je obrázek opravdu celistvý a nepotřebuje ještě doupravit. Některé barvy se totiž během regenerování kůže mohou vsáknout

Výsledek obrázku pro we heart it tattoo Výsledek obrázku pro we heart it tattoo Související obrázek

Jak o kérku pečovat?

Několikrát denně jí omývejte antibakteriálním mýdlem bez parfemace nebo zkuste čistící pěnu

Pokožku nechte volně dýchat, jen jí občas promažte hojivou mastí, spolehnout se můžete na balzám Cicaplast B5 SPF 50. Obsahuje i ochranný faktor, který pohlídá, aby barva nevybledla.

Pokud se vám objeví stroupky, neodlupujte je. Mohla byste s nimi odstranit i část ornamentu a vykoledovat si jizvy.

Dávejte přednost sprše před namáčením ve vaně. I plavání v bazénu raději odložte. Kůži tak zatížíte bakteriemi ani se vám předčasně neodloupnou strupy.

Výsledek obrázku pro we heart it tattoo Výsledek obrázku pro instagram tattoo Výsledek obrázku pro instagram tattoo

Už vás tetování omrzelo?

Pokud potřebujete ornament jen dočasně zamaskovat, postupujte takto: Černý či modrý inkoust zneutralizujete oranžovým korektorem, přes nátěr vklepejte do kůže korektor v tělové barvě a krytí ještě zafixujte pudrem.

Záleží, jak složitý ornament máte, některé obrázky si totiž můžete nechat překrýt novým tetováním.

Můžete podstoupit laserové odstranění, počítejte ale s tím, že budete muset zajít asi na čtyři sezení. Poradte se s odborníky třeba na Medicom Clinic.

Výsledek obrázku pro instagram tattoo Výsledek obrázku pro instagram tattoo Výsledek obrázku pro instagram tattoo

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account