Většina z nás raději sáhne po volnějších šatech. Proč? Důvodů je hned několik.

 1. Jsou pohodlné, vzdušné a příjemně se nosí.

 2. Každé kilo navíc, nafouklé bříško, anebo široké boky se pod nimi lehce ztratí.

 3. Máme nesouměrnou postavu, a tak nám upnutější šaty nesedí.

 4. Nemáme dost seběvědomí na to, abychom si vybraly jiné, upnutější šaty.

 5. A nosí je teď přeci všichni.

  A tou jsou všechny důvody, proč jsem i já chodila neustále ve volnějších šatech. Komplexy z širokých boků a velkých hýždí mě samozřejmě provázely už od puberty. A pokud už se mi náhodou nějaké upnutější šaty líbily, neseděly. Mám totiž nesouměrnou postavu, kdy vrchní část šatů potřebuji většinou velikost S, zatímco spodní část M. Jinak působím, jak když jsem prsa (která samozřejmě nemám) zapomněla doma v šuplíku.

  Před necelými dvěma lety jsem ale narazila na tzv. bandážové (strečové) šaty, které mě naprosto okouzlily. Díky svým vlastnostem (složení látky: 91 % rayon, 8% nylon a 1% spandex) se perfektně přizpůsobí vašemu tělu. Tam, kde je potřeba, se látka více roztáhne. Šaty poté působí jako vaše druhá kůže. I když jsou šaty upnuté, většina z nich jsou vzdušné, takže se v nich nepotíte. A navíc se šaty chovají jako lehce stahující prádlo. Nejvíce stahující šaty jsou podle mě tyto bílé, zlaté a ombré

  A jaký hlavní benefit vidím v nošení bandážových šatů?
   

  1. Jsou to šaty, které vám budou konečně perfektně sedět.

  2. Díky “stahujícím vlastnostem” budete vypadat štíhlejší (až o jednu velikost) než normálně. Takže i když jste nestrávily posledních pár měsíců ve fitku, většina známých se vás bude určitě ptát, jestli jste nezhubly.

  3. Budete vypadat a působit sebevědoměji, protože si budete sama vědoma svých (sexy) křivek, nebudete se hrbit u stolu a následně si nedovolíte “vyvalit” břicho po obědě.

    

   Jednou nechte své (nízké) sebevědomí doma a zkuste si vaše první bandážové šaty. Určitě budete mile překvapeny, jak vám sedí a jak v nich vypadáte naprosto fantasticky.
    

    
    

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account