Módní svět zažil jednu zajímavou událost. V Londýně se pravidelně rok co rok koná jedna z největších módních akcí na světě – London Fashion Week. Ačkoliv jsem nebyla svědkem této akce, ráda bych napsala článek z pohledu blogerek, které měly možnost se tam podívat díky značce vlasové kosmetiky Toni&Guy. Které módní přehlídky nejvíce zaujaly blogerky Michaelu Štoudkovou Bloges robes a Nicole Ehrenbergerovou A cup of style?

Přehlídka značky Ports 1961
Tato světová značka byla založena v roce 1961 kanadským podnikatelem Lukem Tanabe. Společnost spolupracuje s talentovanými návrháři: Natasou Cagalj a Milanem Vukmirovicem. Značka původně dovážela hedvábí z Japonska, postupně ale přešla na vlastní módu, která je velice šik a trendy.
 
Originální v každém detailu
Další módní přehlídka patřila značce Happy Andrada. Tato módní společnost se snaží kombinovat aktuální módní trendy tak, aby byly nositelné. Zákaznice oceňují smysl pro detail. Za pozornost stála také kolekce mladého čínského návrháře Han Wen, který žije v USA. V módě kombinuje zkušenosti obou kultur a jeho oblečení je inovativní a zábavné.
😉
Luxus a inspirace
Velmi inspirativní byla módní přehlídka norského návrháře Kristiana Aadnevika, jehož móda je plná luxusu, smyslnosti a šarmu. Není divu, že obléká celebrity, jakými jsou Rihanna, Beyoncé, Madonna, Jennifer Lopez a mnoho dalších.
Ty nejlepší materiály a řemeslné zpracování využívá návrhářka Roksanda, která si tak získala své zákazníky po celém světě. Její móda je sofistikovaně ženská, velice hravá a nenáročná.

Poslední módní přehlídku předvedla korejská návrhářka J. JS Lee, jejíž modely jsou pojaty s prvky mužnosti. Celkový dojem tak působí elegantně a šik. Tento styl je velice zajímavý a také pohodlný.
Módní svět je zase o něco bohatší a věřím, že i pro vás byl tento článek inspirativní. Jaro klepe na dveře a je nejvyšší čas pořídit si nějaký pěkný kousek na sebe. J

1 Komentář
  1. NelaVávrová 5 měsíců ago

    od dětství miluji přehlídky…

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account