Když otevřete skříň a přeletíte pohledem její obsah… upřímně… kolik kusů oblečení z Vaší skříně reálně nosíte. Kolikrát se Vám stalo, že jste si na doporučení kamarádky, maminka, dcery či prodavačky zakoupila něco u čeho jste již v obchodě měla pocit, že to není uplně ono. Výsledkem byl jen další kousek oblečení, který visí ve skříni. Nebo kolikrát se Vám stalo, že jste si zakoupila nové šaty a po příchodu do práce zjistila, že stejné trendy šaty zakoupily i další Vaše tři kolegyně. Myslím, že obě situace jsme zažila každá.
Já mám pro Vás dnes řešení na obě situace.
Ráda bych Vás pozvala na nový portál Octo codes forum. Kde můžete prodat oblečení, které Vám zbytečně leží ve skříni prodat a zároveň si zde i vybrat nové kousky, které budou originální a budou přesně ve Vašem stylu.
Portál je přelomové místo s duší, které nabízí produkty menších prodejců a výrobců, kteří se neřídí modními trendy, ale tím co skutečně každému stylu sluší a nabízí nadčasové kousky, které Vám budou dělat radost několik dalších let a ne jen smutně viset ve skříni.
Registrovat se můžete ZDE

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account