Ne každému nadělila příroda do vínku kučery či zručnosti kadeřníka. Pokud navzdory tomu toužíte po záplavě vln, řešení vůbec není komplikované. Trendy účesu, který vynikne na polodlouhých i dlouhých vlasech, docílíte pomocí tzv. wavera. Připomíná trojitou kulmu a doslova na pár tahů vyčaruje přirozeně působící vlny, které vydrží opravdu dlouho.
„Na rozdíl od klasické kulmy navlníte pomocí wavera vlasy mnohem rychleji, rovnoměrněji a hlavně, výsledný efekt vám vydrží opravdu dlouho. A to i v případě, že máte dlouhé vlasy,“ radí vlasová stylistka Dáša Míznerová ze salonu HAIR STUDIO 5TH AVENUE a pokračuje: „Waver je ideální na vytvoření „plážových“ vln, které jsou stále trendy a sluší dámám z dlouhými i polodlouhými vlasy.“
Jak používat „waver“ na vlasy?

Na umyté a suché vlasy aplikujete termoochranný sprej a rozdělte je na 2 časti. Vrchní prameny sepněte skřipcem.
Úpravu začněte spodními délkami vlasů. Tenké prameny postupně vkládejte mezi desky kulmy po jejich celé délce. Pokud chcete dosáhnut výrazného objemu, začněte u kořenů vlasů. Pokud preferujete ležérní účes, vlny vytvářejte od středu délky pramene. Konce můžete nechať rovné, je to trendy a zároveň šetříte nejvíc namáhanou část vlasů.
Po navlnění spodních délek stejným způsobem postupujte na vrchní časti vlasů. Následně vlasy nechte úplně vychladnout.
Na závěr „pročešte“ vlasy prsty nebo řídkým hřebenem v předklonu. Zafixujte sprejem na vlasy, ideální je speciální přípravek na plážové vlny, který dodá vlasům potřebnou texturu.

Profi pomocníci pro plážové vlny od BaByliss Paris
Kulma na vlasy Easy Waves BaByliss Paris C260E se postará o rychlé a efektivní zvlnění vlasů. Princip úpravy je jednoduchý – mezi dva válce o průměru 15 mm a vlnové desky o velikosti 57×100 mm se vloží pramen vlasů. Krátkým protitlakem dosáhnete přirozeně působící zvlnění. Poškození vlasového vlákna eliminuje hladký titanokeramický povrch desek a válců. Samozřejmě, teplotu přístroje je možné přizpůsobit potřebám a stavu vlasů a nastavit ji na tři stupně, 160 °C a 180 °C nebo na 200 °C. Díky funkci rychlého nahřátí je kulma připravena k použití již zhruba za 1 minutu. Uživatelský komfort a snadnou manipulaci zvyšuje chladná špička, teplovzdorná podložka a kabel s otočnou koncovkou.
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account