Jako maminka 5 letých dvojčátek jsem si již dlouho říkala, že potřebuji do domácnosti pomocníka, který by mě rychle a efektivně pomohl zbavovat se drobků, rozstříhaných papírů, modelíny a jiného nepořádku všeho druhu, který máme na podlaze, mám pocit, tak nějak konstantně pořád.
Každodenní vytahování velkého vysavače i několikrát denně mě opravdu velice unavovalo a navíc i okrádalo o čas. Ovšem čas na to podívat se co trh nabízí, také nebyl.
To vše se ovšem změnilo v momentě, když se mi dostal do ruky tyčový vysavač 2 v 1 od SENCORU. Přesně tuto věcičku, tento domácí spotřebič jsem potřebovala.
Tyčový vysavač je multifunkční, můžete s ním vysávat klasicky jen podlahu, koberce či jej odpojit a využívat jej jako tzv. Ruční vysavač. Obě možnosti pro mě ideál. Velice efektivně se tak zbavím všeho nepořádku nejen na podlaze, koberci v dětském pokoji, ale i na sedačce, dětské postýlce a jiných místech. Díky ručnímu vysavači se tak i velice hladce zbavuji psích chlupů na sedačce, protože u nás doma prostě pes spí na sedačce. 🙂
Nevěříte, mrkněte na video „zátěžový test“. Vysavač si hravě poradil s nemalým množstvím pilin a zrníček na podlaze a zároveň spoustou drobečků na sedačce, viz video zde. Ano, nejen psa, ale i dva křečky máme doma. 🙂
Samotné vysávání je velice pohodlné, jak video napovídá, savost je vysoká a co oceňuji je i otočná hlavice, která velice samotné ovládání usnadňuje. Navíc vysávací hlava je i s osvětlením, takže v přítmí i vyloženě ve tmě vidíte krásně vysávaný prostor i to, jak jej vysavač zbavuje nepořádku.
Jeho používání je opravdu praktické, doma jej máme stále umístěný na nabíječce, takže pokud nevysává, tak se stále nabíjí. Je to praktické, protože když po něm sáhnu, beru téměř celou plochu bytu (95 m2) i vč. sedačky a vysavač tak i tuto dobu vysávání krásně zvládne na jeden zátah.
 

Ruční vysavač se i velice jednoduše oddělí od hlavní základny. Stejně tak jednoduše se i vrátí zpět. Údržba a vyprázdnění zásobníku na nečistoty je velice rychlé.

Za sebe tedy musím říci, že mě tento fešák (no uznejte, ženy, není krásný? :-)) velice mile překvapil, stal se mým každodenním užitečným pomocníkem i několikrát denně.
Takže ženy, pokud to máte doma jako já, tzn. na podlaze věčně něco, rozhodně po něm sáhněte. Navíc i cena je velice příjemná, něco málo přes 2 tisíce. Za to usnadnění si života to rozhodně stojí! 😉

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account